[ 3MAJ86 @ 20.12.2011. 09:14 ] @
Pozdrav svima. Nisam znao da li temu da stavim u ponude za posao, ili u neki od programerskih foruma pa otvorih ovde, valjda će moderatori znati bolje od mene.



Poznanica koja je došla iz inostranstva želi ovde da otvori frizerski/kozmetički salon. Potreban joj je softver za vođenje radnje.
Treba da ima deo programa koji je vezan za lager toga šta ima u salonu (vezano za deo za frizerski i za kozmetički salon).
Potrebno joj je da ima jednostavno računovodstvo kroz taj program (kaže da ima računovođu, ali da želi da vodi i kroz program radi sebe).
Da program bude povezan sa kasom, znači da može iz samog programa da izabere da otštampa račun mušteriji.

Kao primer ona je navodila Konkord, ali je svesna da je to ogromno, i njoj treba neko malo i jednostavno rešenje. Ključno je to da želi da joj jedan program radi sve ovo što je navedeno.
Znam da sam čitao da neki od članova foruma imaju gotova svoja rešenja, ili se bave razvojem baš ovakvih programa. Ona je rekla da bi pre svega želela da kupi gotov program ako odgovara njenim potrebama, a ako ne da je spremna da plati i razvoj samo joj je to potrebno poprilično uskoro pa je kupovina gotovog rešenja bolja opcija.

Nadam se da će se neko od forumaša koji su iskusni na ovom polju javiti i prodati svoj proizvod. Ja sam tu samo posrednik, ali spojiću vas direktno (znači nisam tu da se ogrebem za procenat ili nešto :) ).
[ 3MAJ86 @ 08.01.2012. 21:30 ] @
Hvala na premeštanju teme (posle skoro 20 dana), ali tema više nije aktuelna. Nađen je potreban softver.

Ako nekog zanima, mogu da kažem tačno šta (da ne reklamiram ovde).
[ popmilan76 @ 03.03.2012. 18:22 ] @
mozemo se dogovoriti oko takvog softvera ,samo napisi nesto vise sta zelis,u kom programskom jeziku,i sli,mozes me pisati na message.pozdrav
[ 3MAJ86 @ 03.03.2012. 18:54 ] @
Nađen je potreban softver. I to sasvim slučajno, nađoh ga guglajući, predložio sam gospođi koja je tražila isti i kupila je. Više zaboravih i šta je to bilo :D