[ Raven! @ 23.02.2004. 12:10 ] @
http://www.mpulse.net/developers
http://www.mpulse.net/design
[ NetworkAdmin @ 23.02.2004. 17:57 ] @
jesu li vama sumnjivi ovi tipovi iz londona?
[ Dusan Marjanovic @ 23.02.2004. 18:33 ] @
što sumnjivi?
[ Enzio @ 26.02.2004. 02:48 ] @
Sumnjivi su zato, sto taj posao vodi covjek sa ovih prostora, po imenu Asim, koji ce ispocetka da bude toliko drag i kulturan da covjek prosto ne povjeruje, zatim ce njegovo ponasanje da se mijenja kako vas rad za njega bude napredovao, pa cete recimo raditi 10-15 dizajna site-a za njega, da bi on to proslijedio (kao) svojim sefovima za misljenje, i onda ce njegove poruke postajati sve rjedje i rjedje, tako da cete na kraju danima cekati na odgovor od njega a koji nece nikad ni stici..zasto?
Po mom misljenju zato sto vas iskoristi za svoje ciljeve, i jednostavno odbaci, bez rijeci objasnjenja, bez nadoknade ili bilo cega drugog.
Vjerovatno poslije vase radove potpisuju kao svoje..zato, ako mene pitate, postedicete se mnogo muka ako ove ljude budete zaobisli !

[Ovu poruku je menjao Enzio dana 27.02.2004. u 07:50 GMT]
[ byTer @ 26.02.2004. 15:46 ] @
Nisam valjda jedini sto se registrovao?
[ dejantasic @ 08.03.2004. 12:47 ] @
Citat:
Sumnjivi su zato, sto taj posao vodi covjek sa ovih prostora, po imenu Asim, koji ce ispocetka da bude toliko drag i kulturan da covjek prosto ne povjeruje, zatim ce njegovo ponasanje da se mijenja kako vas rad za njega bude napredovao, pa cete recimo raditi 10-15 dizajna site-a za njega, da bi on to proslijedio (kao) svojim sefovima za misljenje, i onda ce njegove poruke postajati sve rjedje i rjedje, tako da cete na kraju danima cekati na odgovor od njega a koji nece nikad ni stici..zasto?
Po mom misljenju zato sto vas iskoristi za svoje ciljeve, i jednostavno odbaci, bez rijeci objasnjenja, bez nadoknade ili bilo cega drugog.
Vjerovatno poslije vase radove potpisuju kao svoje..zato, ako mene pitate, postedicete se mnogo muka ako ove ljude budete zaobisli !


E, ovako korisne informacije volim da vidim! Vec sam imao skoro identicno iskustvo sa slicnim likovima (izvesni Misha iz Kanade, vlasnik Active-Energy) pa je raskrinkavanje svih belosvetskih muvatora uvek dobrodoslo!

Dejan Tasic
[ galahad @ 09.03.2004. 00:17 ] @
E, moram i ja da olaksam dusu...

Nazalost, mene su uspeli da smuvaju (al' vise nece)! Tip iz Nemacke, izvesni Goran, cak sa firmom otvorenom i registrovanom ovde, nam naprica ne sci-fi, nego termin za to nije jos izmisljen (zvacemo ga go-fi). Uglavnom 3 meseca su potrosena uludo, a pare smo jedva uspeli da naplatimo. Mislili smo da nije lud da zaposli 6 ljudi, pa nas ispali (kad ono). Uglavnom cujem da je poceo da regrutuje studente na PMF i ETF u Novom Sadu, pa ako citate ovo, a pripadate gore pomenutoj kategoriji, pazite se. Nas covek je, nazalost, p*a kad je posao u pitanju, i samo gleda da te zaj*e. Znaci, outsorce-ing sajtovi tipa RentACoder, i posao preko grane, ovde, skoro leba nece biti od IT-a (nazalost )