[ Nach @ 24.12.2011. 13:00 ] @
Kako poslati link web sajta da klijent moze vidjeti kao validan rad? Ne mogu naci siguran free host. Napravio sam jedan sajt u Worpressu na svom xamppu i zelim poslati da klijent vidi da li mu se svidja. Kako da posaljem, nije mi jasno?

Please odgovor
[ plus_minus @ 24.12.2011. 13:21 ] @
Ili zamoliš nekog drugara da ti otvori privremeno neki poddomen na dan dva ... ili ...

Kako reče, nijedan više ne radi kako treba?

Ja sam nekada davno, koristio za te takve test potrebe byethost.com
Nema adverzajzinga, a mislim da možeš i php da koristiš - free.

Dakle, imao/nemao svoj site, moraš da imaš neku svoju adresu koju ćeš plaćati jedom u godinu dana, ako ništa drugo, samo zbog ovakvih potreba.
Takav ti je ovaj posao.
[ Nach @ 28.12.2011. 16:15 ] @
Najgore je kada koristim neki free host, sada koristim 000webhost sigurno je poznat svima, on ne prikazuje sav sajt. Neki dio nedostaje npr. slideshow ne prikazuje slike i nema chata na sidebaru. Ja moram otkazati slati klijentu. Poslao sam samo slike. A neda mi se ici u banku platiti da imam adresu. Nemam puno iskustvo sa takvim poslovima. Osim toga da li prava adresa prikazuje sajtove kako treba? Ili ima bugove kao free hostovi?
[ Ljubiša Begović @ 28.12.2011. 17:44 ] @
Probaj freehostia, mislim da nećeš imati takvih problema.
[ ChanMaster @ 28.12.2011. 20:57 ] @
Zar ti nije lakse da Sharujes folder na kompu pa mu prosledis link sa svojom ip adresom? bice malko sporije al bar nece imati more popupova i moci ce da vidi lepo sajt koji si napravio ...
[ sttevann @ 29.12.2011. 07:17 ] @
Valjda nece shvatiti ovo kao reklamu, ali imas zymic free host. Nema popupova, nikakvih reklama, podrzava php i mysql, i ni po cemu niko ne moze znati da je free.
Sem po domenu mozda, ali je to privremeno, pa te boli dupe.
Ja ga koristim za sve svoje sajtove, i web aplikacije, pre nego sto ih dignem, ili obrisem.
[ Ljubiša Begović @ 29.12.2011. 16:22 ] @
Citat:
al bar nece imati more popupova i moci ce da vidi lepo sajt koji si napravio

Koliko ja znam, na freehostia nikad nije bilo popupova, niti bilo kakvih njihovih reklama.
Osim ako su nešto izmenili u zadnjih par meseci... ali čisto sumnjam da jesu...
[ Nach @ 30.12.2011. 12:58 ] @
Citat:
ChanMaster: Zar ti nije lakse da Sharujes folder na kompu pa mu prosledis link sa svojom ip adresom? bice malko sporije al bar nece imati more popupova i moci ce da vidi lepo sajt koji si napravio ...


Mozes li mi reci kako to napraviti? Prije nego sto probam free hostove sto su ovdje preporucili.
[ Predrag Supurovic @ 30.12.2011. 15:11 ] @
Imas sve sto treba samo na intenret ruteru preusmeri port 80 na svoj racuanr onda ce se spolaj moci pristupiti sajtu.
[ Nach @ 30.12.2011. 16:13 ] @
Citat:
Predrag Supurovic: Imas sve sto treba samo na intenret ruteru preusmeri port 80 na svoj racuanr onda ce se spolaj moci pristupiti sajtu.

Nemam ruter nego modem.