[ Markodjari @ 04.01.2012. 10:44 ] @
Da da li neko ima iskustva sa http://www.hostingserve.rs/

za VPS servere, stvarno su jeftini ali eto to me zanima
[ RUN-Hosting.com @ 23.04.2012. 17:26 ] @
To su moje komsije Nislije, nemam pogrdnih reci za njih.
Ali samo da znas da moras, ukoliko uzimas vps, da pravis ugovor sa njima, to im je jedina obaveza.
[ acko018 @ 23.04.2012. 17:50 ] @
Kao ISP su ocaj zivi. Uvek je Telekom kriv kada njima pukne internet. Sto dalje od njih.
[ cyBerManIA @ 24.04.2012. 00:29 ] @
Poslao sam im mail pre ~2 meseca sa prostim pitanjem, odgovor nikad nisam dobio.
Kad su tako kasnuli kupca, ostalo me ne zanima.
[ prolecedolece @ 04.05.2012. 09:42 ] @
Zdravo svima ,

@Markodjari

Pozivam te da uzmes VPS server na mesec dana besplatno i sam ga istestiras da vidis da li ti odgovara. Posalji mi ovde na ES privatnu poruku .

@RUN-Hosting.com

Najvise prija kada pohvale dobijemo od kolega iz iste branse :D

@acko018

Ovakve stavove mozda i mozemo da razumemo jer smo odbili da kupimo tvoj server pre mesec dana.

@cyBerManIA

Ovo je prvi put da cujem od nekoga da nije dobio odgovor od nas. Posalji mi to pitanje na ivan.muljevski [at] ninet.rs i dobijas odgovor.

Ivan
[ MTodorovic @ 04.05.2012. 10:04 ] @
Dobri su, kao neko ko ima preko 40 sajtova kod skoro 11 provajdera tvrdim da se u Ninetu nije desio pad servera, da su serveri u njihovom Data centru odlično iskonfigurisani i pouzdani, i da svakako vredi hostovati kod njih, pogotovu kad je VPS u pitanju.
[ grof78 @ 05.05.2012. 19:43 ] @
U Srbiji mozes na prstima jedne ruke da izbrojis provajdere koji nude VPS na svojim serverima u Srbiji i jos ce ti ostati slobodnih prstiju. Danas nasi provajderi nude VPS servere u Nemackoj, Evropi... ali ja namam bas najbolja iskustva sa tim strancima. Desavalo se da to sto Nemac nudi bas i nije tako u praksi uvek.

U inostranstvu internet link je dosta jeftin i na to hvataju nase kupce, dok je u Srbiji papreno skup. Hostingserve.rs odnosno NiNet ima veoma konkurentske cene ovde.

Ja ima 2 VPS-a kod njih (M i XXL paket) i do sada nikada nisam imao problema i prekida, a bandwith nisam uspeo da potrosim ma koliko se trudio.

Moja preporuka definitivno.