[ miodrag75 @ 07.01.2012. 13:11 ] @
Nije jednostavno pitanje ali mi je potrebna preporuka za karticu u pitanju je muzicka produkcijau (elektronska muzika), sa cenom od oko 300 evra moze koji evro najvise 100 ako bas vredi dati i ti dodatnih. Nemam iskustvo neko posebno sa tim "midrange" karticama, da ne slazem imam sa par skupljih tipa RME,MOTU ali to je vec preskupo za moj dzep.Koristio bih je uz AKAI MPK 49 ili Novatio SL MkII i Akai APC 40.
Interesuje me iskustvo sa tim karticama i ako moze neka preporuka, sve lepo pise i lepo izgledaju brojke na sajtovima proizvodjaca ali sve je to samo lepo pisanje
[ vaskogodfather @ 08.01.2012. 15:39 ] @
M-Audio Profire 610, ja je imam i izuzetno sam zadovoljan. Dva odlicna predpojacala mikrofonska, fantomsko napajanje, 4 ulaza, 8 izlaza, bez latencije. Postaraj se i da imas sto bolji procesor, visejezgralni, bez toga rad ce ti biti muka ziva
[ wujaymarkoff @ 08.01.2012. 22:38 ] @
Imam ja isto gore pomenutu karticu, cena joj je sad 370 evra. Odlicna je i zbog kompatibilnosti sa Pro Toolsom.
Ako ti ne treba ovi dodatni izlazi-ulazi uzmi Apogee Duet - ima bolje konvertere. Duet je oko 400 evra.
[ miodrag75 @ 09.01.2012. 09:28 ] @
Citat:
vaskogodfather: M-Audio Profire 610, ja je imam i izuzetno sam zadovoljan. Dva odlicna predpojacala mikrofonska, fantomsko napajanje, 4 ulaza, 8 izlaza, bez latencije. Postaraj se i da imas sto bolji procesor, visejezgralni, bez toga rad ce ti biti muka ziva :)


Ma PC nije problem to je sredjeno i uredjeno :) veca je muka kad pravis spot za radio sa Creative 5.1 zvucnom karticom


Sta mislite o ovoj kartici Digidesign M-Box 2 Pro Factory nasao sam je na nekom "popustu" 450 euroa i PreSonus FireStudio plus se dobija Studio One


Zaboravio sam da napisem da cu i software kupovati mada sto se tice software svejedno mi je koji koristim Cubase,Pro Tools,Presonus Studio One

[ guitarman @ 09.01.2012. 12:49 ] @
Citat:
vaskogodfather: M-Audio Profire 610, ja je
imam i izuzetno sam zadovoljan. Dva odlicna predpojacala mikrofonska,
fantomsko napajanje, 4 ulaza, 8 izlaza, bez latencije. Postaraj se i da
imas sto bolji procesor, visejezgralni, bez toga rad ce ti biti muka ziva


Profire
+1



[Ovu poruku je menjao Kovacevic Vladimir dana 11.01.2012. u 12:38 GMT+1]
[ miodrag75 @ 11.01.2012. 10:33 ] @
Definitivno Profire i hvala na preporuci,moze lock