[ wheelman @ 09.01.2012. 18:36 ] @
Nije da ne vidim svrhu ovoga jer se cesto ponavljaju neka ista pitanja i svrsishodno ih je staviti na jedno mesto . Ali . . .

Ako neko postavi temu ( hipoteticki ): " Ja i moja zena bi smo da se preselimo u Banglades . Da li imamo sansi ... itd . "

Logicno je da se ta tema nadoveze na vec otvoreni topic "Imigracija u Banlades " .... Ali ...

Ali se ne slazem da ako postavim temu konkretnu da li je neko uspeo da simulira ASA firewall u GNS3 itd i navedem kakve problem dobijam to prebaciti u Topic gde je poslednji post 2007. a novi post se pojavljuje svakih 2-3 godine . . elem . . .

U pitanju je deo Enterprise Network , tema na koju sam nadovezan je http://www.elitesecurity.org/t...Netwiser-Dynagen-Packet-Tracer

Nije da nema veze sa tim ali daleko je od efikasnog moguceg resavanja mog pitanja . .

Pozdrav

P.S. mozda sam malo harikirao nije poslednji post 2007. ali jeste na svakih 2-3 godine apoximate
[ Zarko Silic @ 10.01.2012. 01:05 ] @
Pa zavisi?
To sto pitas je pod nadlestvom moderatora i njegove procene. Ponekad je prakticnije nastaviti se na postojecu temu, a ponekad je bolje otvoriti novu.
[ llux @ 10.01.2012. 13:51 ] @
Teme koje vec postoje niko zivi vise ne cita, ako je postojala pauza od makar jedan dan bez postova. Zato se meni nije svidela tema "Nasilje u nasoj sredini...". Kada neko u tu temu upise novi dogadjaj, to skoro niko ne cita.