[ labicko1 @ 10.01.2012. 22:24 ] @
Vec sam nekoliko puta kontaktirao neke od administratora da na delu foruma za 3d modeling ima problem jel vec dugo vreme niko od administratora ne posecuje te stranice. To jest "Goran Mijailovica" je bio pre koju nedelju i obrisao moj post gde sam po ko zna koji put opomenuo istog coveka da stavlja svoje postove na pogresan deo foruma, a to sto je tip svoje CAD radove kacio na pogresno mesto, to nije primetio.

Sada su poceli da se pojavljuju i mali oglasi, mislim ako nema ko da vodi racuna za taj deo bolje ga zakljucajte, bice mnogo bolje nego da pise ko sta hoce.
[ Shadowed @ 10.01.2012. 22:51 ] @
Ako si se onako i njemu obracao kao malopre na temi gde se tip reklamirao i trebao je da ti obrise. Naravno, trebalo je i da obavi moderaciju sto sada ne mogu da utvrdim jer ne znam o kojoj se temi radi.
Ukoliko primetis da je neka tema u pogresnom forumu i znas gde bi trebala, mozes predloziti premestanje u ovoj temi - https://www.elitesecurity.org/t242254
[ Goran Mijailovic @ 29.01.2012. 20:32 ] @
Citat:
To jest "Goran Mijailovica" je bio pre koju nedelju i obrisao moj post gde sam po ko zna koji put opomenuo istog coveka da stavlja svoje postove na pogresan deo foruma, a to sto je tip svoje CAD radove kacio na pogresno mesto, to nije primetio.


Koliko se ja razumem ti se zapravo bunis sto se tvoje opomene brisu, a brisu se odmah posto se teme na koje opominjes prebace u odgovarajuci deo foruma. Preporucujem da se prijavis administraciji foruma za moderatorsko mesto kako bi mogao da sam prebacujes teme koje ti toliko bodu oci.