[ Zwonko @ 20.01.2012. 12:46 ] @
Moze li mi neko pomoci oko izbora dvd plejera do 60 eura. Treba da ima usb ulaz koji bez seckanja emituje divx sa fleske i naravno da emituje sa diska sve divx formate do 6.0. Vrlo mi je vazno da mogu menjati velicinu fonta slova na divx formatima. Dakle nista specijalno ali ovakve podatke ne mogu naci na specifikacijama vec samo ukoliko je neko imao slicne probleme i zeli da mi pomogne. Pozdrav Zvonko
[ bogdan.kecman @ 20.01.2012. 13:03 ] @
ako nadjes neki koji cita sve divx/xvid/mkv/mpeg + titlove + moze da menja velicinu i poziciju titllova, dojavi, meni treba isto jedan za matorce ... ja bi dao i vise od 60E samo da ne moram vise da im muxujem titl u filmove (njihov tv ume da pusti divx sa usb-a ali ne ume da pusti titlove)
[ petropetro @ 20.01.2012. 18:02 ] @
evo: nije DVD al" pogoni sve sto ste naveli, i jos DVB-T HD

http://hdtelevizija.com/2010/0...ity-8000hd-mpeg4-media-centar/


[ Zwonko @ 21.01.2012. 09:16 ] @
Zahvaljujem se na pomoci. Koliko sam shvatio posto vec duze vreme ne pratim novine u oblasti digitalnih risivera, ovaj uredjaj prima satelitske signale kao i drugi digitalni risiveri s tim sto on moze preko usb-a da ima i funkciju dvd plejera to jest mogu gledati na tv-u sve navedene video formate pa cak i snimati na flesku preko usb-a satelitski program sto mu dodje nesto kao dvd rekorder. Ako je to tako onda je uredjaj stvarno odlican, samo fali jos gde, kako i po kojoj ceni se moze nabaviti u Srbiji. Pozdrav Zvonko
[ Sava @ 21.01.2012. 15:52 ] @
Ne znam da li može da menja veličinu titla, ali radi sve što tražiš, ima usb ulaz i ulaz za memorijsku karticu, plaćen je 3.600,00 dinara u martu kod Unikoma.
[ Zwonko @ 21.01.2012. 17:18 ] @
Malo sam se u medjuvremenu informisao oko infinitija 8000H i on ima multimedijalnu funkciju to jest divx i ostali formati preko usb-a ali sa njim se ne mogu hvatati satelitski programi vec zemaljski digitalni signali i to kada budu pusteni. Uredjaj je stvarno dobar ali za svoju namenu a to je digitalni zemaljski prijemnik. Meni bi ipak vise odgovarao dvd plejer sa dobrom usb funkcijom i kao sto sam vec napisao mogucnoscu podesavanja velicine fonta titlova. Naravno cena od 60 eura ne mora biti fiksna ali s obzirom na ono sto trazim ne treba bez veze bacati pare jer u rangu do 100 eura najcesce ne vazi pravilo koliko para toliko muzike vec je vrlo bitno necije iskustvo, pa cesto i jeftiniji uredjaji budu bolji. E sad ako neko zeli da mi pomogne bio bih zahvalan. Poz Zvonko
[ petropetro @ 21.01.2012. 20:01 ] @
@zwonko, odakle si ti, pa zar kod tebe nema DVB.T (digitalni zemaljski)?
[ bogdan.kecman @ 21.01.2012. 21:13 ] @
u bgd-u u glavnom imamo digitalni tv preko kablovske, digitalnu televiziju preko etra skoro da niko ne gleda (ionako kroz etar ide samo par kompletno beskorisnih kanala), a ti digitalni kanali preko kabla su kodirani i svaki kablovski operater ti da svoj receiver+dekoder tako da bi takva sprava u beogradu bila potpuno beskorisna (osim ako neces da vatas pink ili rts, a ko to jos gleda)... dvd player koji moze da pusti dvd, videocd, divx, xvid, mpeg4 sa dvd-a, sa titlom + isto to sa flash-a, i jos ako moze da menja velicinu titlova, i jos ako ne mora da se titl zove isto kao fajl nego da moze da se odabere koji fajl ce da bude titl ... to je nesto za sta bi rado dao pare .. ali na zalost - nisam naleteo na odgovarajuci
[ snajperista @ 27.06.2012. 10:28 ] @
Ima li neko savet za mene?
Naime imam HDD od 1T skoro pun filmova i običa, CRT TV sa scart i činč ulazima. Kako da taj HDD povžem sa tv-om za što manje pare?
[ radisasvr @ 27.06.2012. 12:08 ] @
Kupi neki hd media player ( WD TV HD ili AsusO!Play mini).
To je sjajan nacin a malo kosta i cita skoro sve formate za video, audio i fotografije.
Pozz