[ WoWusrcu @ 22.01.2012. 15:00 ] @
Ovako, neki dan preko oglasa uzmem graficku geforce 7300gt. Ubodem ja nju u moju maticnu Asus a8r-mx-vintage (moj stari komp) i naizgled bude sve u redu. Instaliram zadnje drivere i neku igru. Krenem da igram kad odjedom crna slika na monitoru Philips 192E sa porukom "check cable connection". Proverim ja kablove i sve to ali konstantno izbacuje tu poruku nakon 2 minuta rada. Monitor je u redu to sam proverio. Neznam sta da radim pomoc bi boga mi dobro dosla
[ Miroslav Cvejić @ 22.01.2012. 15:26 ] @
Kartica je crkla. Velike su šanse da je i pre kupovine otkazala ali je čudesnom metodom stavljanja u rernu vraćena u život taman toliko da se proda. :(
[ WoWusrcu @ 22.01.2012. 17:39 ] @
To i ja mislim ali nisam siguran...covek mi pokazuje slike na kojima je testirao u nekom programu i ubedjuje me da je ispravna :\
[ Binary Mind @ 22.01.2012. 19:59 ] @
Kako si proverio kablove? Konkretno VGA kabl... Objasni...
[ WoWusrcu @ 22.01.2012. 22:40 ] @
Pa probao sam sa uvijanjem kabel i to da vidim da nije do kontakta ili nesto mada znam da je monitor u redu,zatim sam obrnuo kabal te je deo koji je tad isao u graficku stavljen u monitor ... takodje sam kupio dvi u vga adapter pa taj koristim jer vga ulaz na grafickoj neradi...:S
[ Miroslav Cvejić @ 22.01.2012. 22:47 ] @
VGA izlaz kad ne radi je odličan pokazatelj da je kartica na dobrom putu da totalno otkaže.

Pokušaj da vratiš karticu i novac, ako ne uspeš, ne gine kupovina druge kartice.
[ WoWusrcu @ 23.01.2012. 12:50 ] @
Ma neda covek ni za zivu glavu ubedjuje me da je ispravna ,kaze da je testirao na 2 maticne ploce i dao mi je neke slike testova u 3d mark tako nesto...
[ gilopile @ 23.01.2012. 13:05 ] @
Jbg, to je kad se kupuje polovno bez neke radne garancije. Moze biti da je stvarno bila ispravna i da je pukom slucajnoscu odapela u kratkom roku kod tebe. Vrag ce ga znati.

Ja sam skoro pazario polovan HDD WD2500Gb, covek mi je rekao da ima par BS, ali meni ionako nije trebao za skladiste bitnih podataka i pristao sam. Crko je totalno u roku od dva dana:) Imam trenutno u jednom racunaru 2 HDD-a, svaki ima po 500 BS i tako rade vec 2 godine bez ikakvog problema, a ovaj sa 2 je ispustio dusu u rekordnom vremenu i naravno, nisam se pozalio coveku, jer mi je ukazao na nedostatke i ne krivim ga niti malo, tj. krivim sebe.
[ WoWusrcu @ 24.01.2012. 12:59 ] @
Al sto je najveca fora ovaj lik sto mi je prodao ima 5 pozitivnih ocena i 0 negativnih svi u komentarima govore da je dobar i preporucuju saradnju...a zeznuo me sa pokvarenom grafickom ,jos me ubedjuje da je ispravna,a te slike koje ima ko zna odkad su :S Juce ja je opet ubodem i pokrenem ATItool i analizu stavim kad neki zuti pikseli poceli da skacu po ekranu..ma neispravna 1\1 :S
[ Miroslav Cvejić @ 24.01.2012. 17:11 ] @
Te pozitivne ocene okači mački o rep. To nije nikakav pokazatelj.