[ smradina357 @ 27.01.2012. 12:44 ] @
Pozdrav svima!

Skoro sam primio neki novac na moneybookers i uzeo Banca Intesa Internet karticu ( http://www.bancaintesa.rs/uplo...latne_kartice/visainternet.jpg ).

Sad, tamo sam ukucao broj racuna, pokusao sam da verifikujem karticu i nije mi uspelo, vec 2 dana.

Isao sam na opciju 1) Option 1: Charge the redemption fee to your credit/debit card (instant)

Zatim mi je trazilo da verifikujem karticu. Uneo sam sve podatke

First name: ******

Last Name: ******

Card Type : Visa (stavio sam VISA, mislim da ova kartica spada u tu kategoriju)

Broj Kartice: uneo sam bez ikakvih znakova, znaci samo broj kartice spojen kao 1111444442222333

Datum isticanja: ******

I ovaj cvv2/cvc2 broj, to je onaj broj u donjem desnom uglu valjda?

E tako... Sve ja to lepo unesem i ono mi i dalje ne prihvata karticu, moze li mi neko reci gde sam pogresio ili kako bih drugacije mogao da verifikujem da sam vlasnik tog bankovnog racuna?
[ electropioneer @ 27.01.2012. 15:25 ] @
Jesi li ikad koristio tu karticu? Probaj da odes na sajt i da pre transakcije zivnes banku.
[ vizia-pro @ 27.01.2012. 23:11 ] @
Kartica mora da glasi na iste podatke (adresa,ime i prezime)kao što piše u nalogu i naravno moraš imati malo para na njoj da bi mogli da je ferifikuji. A to je, zadužete neki sitan novac koji ti treba da ukucaš na moneybookers. Obavezno tačnu cifru i nesmeš grešiti jer će ti odložiti verifikaciju za 24 sata. Ja ti savetujem da negledaš onlain na intezinom sajtu jer tamo će ti pisati veća suma, sačekaj 5-6 dana dok se transakcija ne završi tek tada ćeš imati tačnu cifru. Ili, odeš u banku i ptaj koliko su te zadužili ali bez rezervisabih sredstava.
[ smradina357 @ 28.01.2012. 13:46 ] @
E hvala na pomoci...sve sam sredio i ok je :)