[ bane_djura @ 28.01.2012. 10:28 ] @
radim projekat u ms project,zadao sam neke aktivnosti i resurse,u resursima sam napisao stavku "prirucni alat",koju sam oznacio kao materijal (nadam se da tako treba :) )
zatim,kada dodeljujem resurse aktivnostima,gde god dodam prirucni alat ,svaki put mi "skida pare za to",kako da odradim da to bude trosak koji sam jednom platio i da se to podrazumeva svaki sledeci put,a ne da ispada da svaki put placam (kupujem ) to jedno isto....
[ Jpeca @ 08.02.2012. 08:32 ] @
Fiksni trošak upisuje se kao Per Use Cost za resurs (work ili material). Ovaj trošak računa se jednokratno, ali za svaki zadatak u kome se resurs koristi.

Jedino mi pada napamet da staviš svaki alat dva puta u listu Jednom kao novi, gde se uključuje cena nabavke i drugi put kao postojeći gde bi trošak bio nula. Onda kad se dodaje prvi put zadatku pridruži se novi, a svaki sledeći put postojeći.
[ bane_djura @ 09.02.2012. 15:10 ] @
posto nisam mogao da nadjem odgovor na to moje pitanje,ja obrisao taj resurs prirucni alat i dodao svaki alat posebno za sebe,cenu sam mu podelio tj koliko kosta podelio sa koliko ce puta biti koriscen i dobio sam neku cifru koju sam stavio za svaki alat...da li mozda moze tako?
[ semirp @ 29.05.2013. 22:45 ] @
pozdrav!

Jel ima neko od vas uraden projekat u MS Projectu? Treba bih ubrzo predati rad kao zadacu,a imam bruku ostalih projekata za raditi. Nesto malo bolje uradeno. :)

Hvala!
[ Jpeca @ 30.05.2013. 07:50 ] @
http://www.elitesecurity.org/t282903-0#3006051