[ milanradic @ 30.01.2012. 12:45 ] @
Pozdrav svima,

Pocinjem da se bavim web programiranjem i zanima me da mi neko preporuci nekakv domaci hosting, ja sam iz Banjaluke pa bi mi odgovarao neki provajder iz Bosne i Hercegovine, samo da nije M:telov...Oni su uzasni, radio sam na drugovom sajtu koji je hostovan an tom hostingu i uzas... sve najstarije verzije imaju...
Pa bi mi trebala preporuka nekoga ko se razumije i ko je probao, znaci da ima onaj fantastiko sto sam isntallira wordpress i da imaju tehnicku podrsku na srpskom jeziku, da mogu i e mailom a i kada je hitno i telefonom zvati. Pa ako moze neko da preporuci bio bih mu zahvalan, i jos da dodam da mi ne treba nesto previse prostora za pocetak bi mi bilo ok nesto sto moze 10ak sajtova da drzi.

hvala!
[ Oberlan @ 31.01.2012. 23:07 ] @
Ja sam konkretno na IPageu i Hostgatoru.
Za neke domace ne znam, osim Avalona koji je pokupovao dosta malih hosting firmi i cuo sam da su dobri.
No, neka vam je na pameti da vam support nece pomagati oko PHPa/MYSQLa i sličnih stvari.
Na njima je da vam je hosting aktivan,da backup radi, i slične stvari, ne pomaganje oko programskih zadataka...