[ ::hookey:: @ 09.12.2001. 23:20 ] @
Voleo bih da ocenite moj prvi sajt.mnogo sam truda i vremena ulozio pa bih voleo da cujem strucne komentare ma kakvi oni bili.Sto negativnije to bolje za mene (ali nema namerno.heh).Mozda ce te primetiti da sam ovo pitanje za "isti sajt" postavljao na drugim forumima ali to je zato sto mi je bitno misljenje strucnjaka.Dokaz za to je da je ovo cetvrti dizajn istog sajta pa sada ovaj najnoviji postujem ovde.Zbog negativnih ocena strucnih ljudi sam toliko puta menjao dizajn ali se nekajem,naprotiv,tako se uci i sada mislim da je ovo pravo.
Nista , potpuno nista nisam "ukrao" niti kopirao niti inspirisao sebe tudjim radom.Mozda ce vas slika u pozadini navesti na suprotno ali sam cak i nju slikao letos prilikom posete Chicagu.
Dakle molim da me sto detaljnije i rigoroznije ocenite i prokomentarisite ali sve sa cinjenicom da je ovo kao sto sam rekao prvi sajt koji sam uradio mojom idejom,trudom i vremenom!!

Hvala !!!

www.rgz.f2s.com
[ Ivan Dimitrijević @ 10.12.2001. 00:03 ] @
Lep sajt,samo mislim da bi trebao da promenis boju fonta,jel se ne vidi nista od one slike...
[ ::hookey:: @ 10.12.2001. 08:15 ] @
Hvala chovek.Pa razmisljao sam o tome da stavim neku drugu boju slova ali opet se nebi videlo,videlo bi se samo ako bi bacio neku senku ispod slova ali to onda izlazi van koncepcije sajta jer sam hteo da ga uradim sta sto manje boja,to mi je bio cilj jer sam od onih sto su za "lepotu jednostavnosti"!!!
Jos jedno objasnjenje...pise da je sajt last update-ovan:15.10.2001.Tada je sajt bio zaista postavljen ali je bio online svega 2 nedelje i taman kada sam hteo da postavim ovaj isti post,oni sa F2S.COM su ga skinuli i juce sam slucajno klknuo u history na svoj "stari" url kad ono , vratili ga...ali ok!tako da je ovo prakticno promocija!!
[ Verdana @ 16.12.2001. 04:08 ] @
Sajt je dosta dobar. Mogao bi da stavis neku svetliju boju za slova, na primer #dddddd (svetlo siva). To bi se bolje videlo. A mogao i bi da napravis u JS-u da ti se slike otvaraju u malom novom prozoru, koji moze da se zatvori klikom na link, umesto da se otvara ceo veliki prozor browsera.
[ Miroslav Mitrovic @ 04.01.2002. 21:43 ] @
Zemljak bas je o.k.Ej stvarno malo pozadina zeza ili slova.KAko hoces.Malo se losije vidi.Ali ovako je o.k.
[ ||NeX|| @ 05.01.2002. 13:25 ] @
Sve je ok i sve pohvale od mene. Ostali su se malo suzdržali što ja neću. Sve ti valja i samo nastavi tako. Jednu primjedbu na dobar imam. Bio bi perfekt samo da si centrirao sve to. Na večim rezolucijama je neugodna držat glavu lijevo.
[ NIXI @ 05.01.2002. 13:54 ] @
Heh...s obzirom da je ovo stari post, ja mislim da sam ti vec rekao shta mislim o sajtu josh dok je bio u izgradji, lep stil, samo tako nastavi...imassh talenta samo josh na njemu da poradish i bice super :)
[ ::hookey:: @ 07.01.2002. 15:14 ] @
Hvala , hvala...
nisam ocekivao ovako dobre komentare .
mogao bi slova malo da osvetlim a da centriram nebih jer to ne znam.Neznam da namestim da se lepo vidi pod svim rezolucijama pa svima kazem da sam namerno stavio ovako...
Vidim da nas dosta ima hosting na f2s.com a on vise nece biti od februara-marta free , skinuce sve sajtove , pa sta ce mo onda...heheh
Hvala jos jednom , pozdrav svima....