[ ZanLepen @ 04.02.2012. 11:00 ] @
I dalje smo tu za ozbiljne sajtove građevinarstva, arhitekture, informatike, elektrotehnike. Sve besplatno ko hoće da radi! Evo ulazimo danas u 4-tu godinu!

Naravno i dalje su nepoželjni smarači, trovači, neozbiljni, itd...

Kompanija nije ništa napredovala u tehničkom pogledu. I dalje smo tu jedan laptop i ja. Povremeno radim sa stolice, nekada sa trave, a povremeno iz šume ako sam na planinarenju:) Ali uvek me možete pozvati na hladno pivo i kompanija (tj. ja) će doći. Nemojte me tražiti u Zvezdarskoj šumi. To je rervisano za druge:)

Nadam se da sam pomogao ljudima da savladaju osnove web-a, bez da im neki tkz. hoster za to izvadi dušu tražeći hiljade dinara.

Od 15 februara poklanjam tri .com domena i hosting onom ko me kontaktira i priloži detaljno urađen sajt iz jedne od tehničkih oblasti. Dakle sve dobija, samo da ga postavi!

www.ag.rs ag.srb

[ _Diamond_ @ 04.02.2012. 21:02 ] @
Prijatelju,promeni link u potpisu...
Piše da je portal Voždovca suspendovan nalog.
[ ZanLepen @ 05.02.2012. 04:56 ] @
To je neki moj sajt, koji privremeno nije aktivan, ja sam postavio tu stranu da je suspendovan!
[ Onaj @ 21.02.2012. 22:21 ] @
Super je to, sve pohvale, itd.

Nego, imam jedno pitanje, kako ti se isplati da imas kompaniju ako je sve besplatno? Od cega onda placas troskove drzavi?
[ Onaj @ 21.02.2012. 22:24 ] @
A sto se tice zvezdarske sume, prica se da je mnogima tamo neki vuk pojeo domene... :(
[ arclassic @ 22.02.2012. 03:22 ] @
Reklamiranje i otvaranje teme da bi sami sebe hvalili, gde su ovde admini? Od kad je to dozvoljeno na ovom forumu? I mnogo blaze vrste direktne "samo" reklame su se brisale....
[ ZanLepen @ 22.02.2012. 07:10 ] @
Državi ne plaćam nikakve troškove, jer ovo radim iz čistog zadovoljstva i nemam nikakav profit. Moje je pravo da primim nekoga na svoju mrežu besplatno, kao što neko primi članove na forum! Sem toga sve se fizički nalazi u Nemačkoj. Možda registrujem preko ujaka u Minhenu, jer ovoj pokvarenoj zemlji nedam ništa. Kada mi Srbija omogući sve što može drugi civilizovan IT svet daću i ja njoj. Može mi se imam novca. Nikome nikada ništa nije ukradeno, svi su dobili priliku. Sem ko traži hosting da kiseli kupus, a ne uradi ništa leti za 45 dana sa servera. Moraju imati pravila.

Ja se ne nadam zaradi od dranja sirotinje preko zvezdarskih i vojvođanskih šuma, već imam svoju pravu profesiju. A te iz šuma ću pošteno uposliti kao gradilišne električare, kada odluče raditi pošteno. Pozdravi ih puno!

arclassic, prva poruka pa si našao mene. Providno!

[Ovu poruku je menjao ZanLepen dana 22.02.2012. u 08:25 GMT+1]
[ _Diamond_ @ 22.02.2012. 22:18 ] @
Citat:
To je neki moj sajt, koji privremeno nije aktivan, ja sam postavio tu stranu da je suspendovan!

Okej,mislio sam da je greška u pitanju. Hvala.