[ Dusan Lazrevic @ 07.02.2012. 10:15 ] @
Skidao sam neki program,a uninstalirao sam antivirus za to vreme.I ja da udjem u igru cs 1.6 ja udjem u taj program (koji je naravno bio virus),i on mi nacisto uspori konekciju (pre mi ping 22ms,sada 350ms,pre mi speed 6mbps sad 0.42mbps) i nemam pojma sta da radim.
Napomena: Koristim 3 korisnicka naloga jedan za svakog clana moje porodice.Samo na mom nalogu se oseca usporenje,a na ostalima radi net normalno,eh sad ja bi mogo da obrisem nalog ali imam tu bitne neke stvari na desktopu.
Probao sam Dr.Web cure it u safe modu on naso oko 10 komada,sto se izlecilo izlecilo se sto nije moglo obrisao sam,ali nista opet sve isto.

Molim za pomoc,unapred hvala.
[ Dashkes @ 07.02.2012. 10:25 ] @
Dušane, opet problem? :)
Preuzmi OSAM: Autorun Manager v5.0 i kopiraj ovde log.
[ Dusan Lazrevic @ 07.02.2012. 12:15 ] @
Obrisao sam nalog i napravio novi,konekcija je kako treba ali nalog ne izgleda normalno.Ima neku levu windows xp temu,ne mogu da menjam desktop koj je u jednoj boji,a kad sam ga napravio pa pokusao da se ulogujem reklo je Da ucitava neki windows default settings zato sto ne moze da nadje neki fajl.Evo osam log:http://www.mediafire.com/?3zit10kiv17un79 ,sumjam da se novi nalog ovako ponasa bas zbog tog virusa.
[ Dusan Lazrevic @ 08.02.2012. 09:31 ] @
Novost!Kada kliknem na pojedine ikonice (google earth,winrar arhiva i sl.) izbaci da je explorer.exe crashovao i na 2 sekunde vidim samo sliku desktopa,a onda se sve vrati u normalu.Smatram da je za to kriv ovaj virus :@
Evo slike:

EDIT: obrisao sam deamon tools i sad nemam problem sa ovim,i da sto se tice virusa avira mi je resila problem tako da stavite katanac.

[Ovu poruku je menjao Dusan Lazrevic dana 08.02.2012. u 10:42 GMT+1]