[ bane95 @ 08.02.2012. 16:38 ] @
Kad otvorim moje dokumente i odaberem folder Downloads Windows explorer prestane da radi i restartuje se( explorer) . Prije toga mi se isto ovo desilo, ali na particiji D. Ja sam odradio skeniranje sa Avastom 6 --- nista nije nasao, posle sam isto skenirao sa Super anti spyware remowerom i on je nasao neke viruse i maliciozne stvarcice i uklonio ih. Sad sve radi na D particiji ali kad otvorim na C particiji Downloads Folder on se srusi ?' Zna li ko` sta nije u redu ??? Radio sam i sfc/scannow ali nista nije nasao .

[ Bash1711 @ 08.02.2012. 20:17 ] @
Necu da baksuziram, ali da probas da skeniras disk na lose sektore? Ili skini neki programcic za testiranje zdravlja harda.
[ SlobaBgd @ 08.02.2012. 21:50 ] @
Promeni prikazivanje sadržaja tog foldera iz Thumbnails u List ili Details.
Ili koristi Total Commander umesto Widows Explorera.
[ Binary Mind @ 08.02.2012. 23:43 ] @
Izgleda da je malware koji je skinuo taj Super bla bla remover ostavio tragove, to jest nije u potpunosti obrisan, ili je jednostavno trenutna instalacija Windows-a zrela za "ubijanje". Mislim da je tema zrela da se prebaci u forum "Zastita" radi detaljnijeg pregleda.
[ bane95 @ 09.02.2012. 10:01 ] @
Citat:
Binary Mind: Izgleda da je malware koji je skinuo taj Super bla bla remover ostavio tragove, to jest nije u potpunosti obrisan, ili je jednostavno trenutna instalacija Windows-a zrela za "ubijanje". Mislim da je tema zrela da se prebaci u forum "Zastita" radi detaljnijeg pregleda.


Da i ja to mislim , samo da li da radim prvo formatiranje C part. pa onda ponovno podizanje sistema ,ili mogu da uradim novi Windows 7 preko ovog pa da ga onda izgbrisem ??

Citat:
SlobaBgd: Promeni prikazivanje sadržaja tog foldera iz Thumbnails u List ili Details.
Ili koristi Total Commander umesto Widows Explorera.


Probao sam ja sve to ....
Citat:
Bash1711: Necu da baksuziram, ali da probas da skeniras disk na lose sektore? Ili skini neki programcic za testiranje zdravlja harda.


Ma samo ti baksuziraj ne smeta to meni xD Probacu i to

Hvala svima
[ Binary Mind @ 09.02.2012. 16:57 ] @
Probaj cistu instalciju Windows-a. Formatiraj sistemsku particiju pa ponovo instaliraj Windows. Druga opcija je da se tema prebaci u forum "Zastita" pa da ti moderatori i iskusniji korisnici tamo pomognu da totalno uklonis sve tragove koje je ostavio malware koji si zapatio.
[ bane95 @ 09.02.2012. 23:13 ] @
Citat:
Binary Mind: Probaj cistu instalciju Windows-a. Formatiraj sistemsku particiju pa ponovo instaliraj Windows. Druga opcija je da se tema prebaci u forum "Zastita" pa da ti moderatori i iskusniji korisnici tamo pomognu da totalno uklonis sve tragove koje je ostavio malware koji si zapatio.


Problem sam resio ... nije bilo potrebno obaranje sistema i sl. Problem je izgleda bio u tome sto se u pomenutom folderu Downloads nalazio neki "maliciozni softwer" ili slicno koji je blokirao tj. onemogucavao rad Windows Explorera. Samo sam izbrisao taj fajl ( citav folder Downloads) i napravio novi

Sto se tice prebacivanja teme ... uradite kako ocete ... vi bolje znate koje je vrste problem ( u slucaju da nekom se desi isto ovo ) xD

I hvala jos jednom, na pomoci