[ fanste22 @ 12.02.2012. 09:57 ] @
Moze li neko da mi pomogne i kaze o cemu se radi?Normalno mi je radio komp,sve do juce ujutru,kad sam ga ukljucio,primetio sam prvo da mi sporije startuje,tj kod ulogovanja,i onda se pojavi dekstop,samo pozadina,pa posle nekih 20-30 sek,otrpilike,se pojave ikonice,a taskbar je nekako manji,zavucen,i kad minimiziram nesto,na taskbaru nema nista,kao da nemam nista otvoreno.Drugo copy/paste ne radi,ne mogu da prevucem ikonice,niti fajlove i foldere,pri desnom kliku na iste mi zakoci.Firewall na Avg-u mi se iskljucio,ne mogu da ga aktiviram,ne mogu system restore da pokrenem(System restore is not able to protect your computer.Please restart your computer and then run System restore again)Ne mogu ni Malwarebytes,pojavi se(Run time error 372;Failed to load control vbalGrid from vbalsgrid6.ocx.Your version of vbalsgrid6.ocx may be outdated...itd)Sta jos...ja se ne razumem mnogo,ali mislim da su mi se mnogi servisi zaustavili.I u task manager pod User name nema nista da pise.A kad pokrenem services.msc,extended services nema nista,a na standard services ima lista,ali kad kliknem properties,ne otvara nista,a kad hocu da startujem neki service pojavi se(Error 1068:The dependency service or group failed to start).Sta jos...nemam zvuk,na volume control kad udjem,pise(There are no active mixer devices available.To install mixer devices,go to control panel,click printers and other hardware,and then click Add Hardware).Na sound properties pise No Audio Device...e sve me to snaslo juce ujutru,ne znam jel virus ili sta?Skenirao sam sa Avg-om,spybot,dr web cureit,sdfix,nije naslo nista,malwarebytes ne mogu da pokrenem...E da,ne znam dal to ima veze,al u poslednje vreme,kad startujem komp,pojavljivalo mi se Invalid Boot.ini file booting from windows C:/?Mada mi je normalno radilo sve do juce ujutru,bez obzira na to...hvala unapred.
[ Dashkes @ 13.02.2012. 08:22 ] @
fanste22, preuzmite OSAM: Autorun Manager v5.0 i kopirajte ovde log.
[ fanste22 @ 13.02.2012. 10:51 ] @
Hvala vam na odgovoru...preuzeo sam to,i skeniralo se...ali kako da vam kopiram log?Ne radi mi copy/paste...tj samo paste?
[ superbaka @ 13.02.2012. 19:03 ] @
meni ovo vise lici na hardverski problem (maticna) nego na virus... jesi li probao safe mode?