[ Dejan Carić @ 13.02.2012. 16:28 ] @
[att_img]

.NET CMS Professionals Belgrade grupa okuplja ljude koji se profesionalno bave .NET-om i razvojem Ecommerce i CMS rešenja.
Cilj nam je da razmenimo iskustva, prodiskutujemo o najinteresantnijim i najizazovnijim stvarima sa kojima radimo:
- implementiranje enterprise pretrage korišćenjem Lucene.Net i SOLR biblioteke/aplikacije
- integracija sa socijalnim mrežama
- implementacija open source biblioteka kao što su AutoMapper, StructureMap, itd.
- i mnoge druge zanimljive stvari


Prvo okupljanje smo planirali za 29.02.2012. u 17h.
Govorićemo o enterprise content management sistemima koji se koriste u velikim firmama. Demonstriraćemo jedan projekat iz prakse, pokazaćemo problem koji je trebalo da rešimo, koje alate smo koristili i na koji način smo implementirali dato rešenje.

Agenda
17:00 - 17:30 - Registracija i dobrodošlica
17:30 - 18:00 - Demontracija enterprise CMS-a i kod iz real-world projekta
18:15 - 18:45 - CMS administracija i kreiranje custom plugin-ova
18:45 - ... - Q&A i druženje

Potrebno je da se registrujete preko sledećeg linka kako bismo imali evidenciju o broju ljudi koji će prisustvovati: http://www.meetup.com/NET-Cont...nals-Belgrade/events/51441302/

Sponzor se pobrinuo za posluženje u pauzama.

Za sva pitanja možete me kontaktirati preko [email protected]

Vidimo se!

[Ovu poruku je menjao Dejan Carić dana 14.02.2012. u 11:30 GMT+1]
[ milosmalic @ 14.02.2012. 10:31 ] @
Pridružujem se Dejanovom pozivu.

Nadamo se da će nam se pridružiti što više kolega profesionalaca koji su iskusni u content management oblasti. Isključivi cilj rada ove grupe je razmena znanja iz oblasti. Da bi pokrenuli akciju mi smo pripremili prvi skup, nadam se interesantne teme koje će pokrenuti mnoge razgovore kasnije.

Ovo je istovremeno prilika da upoznamo neke od kolega koje znamo samo preko ES. Ja ću poznate lično da pozovem, ako nekog ne stignem nemojte zameriti.

Vidimo se 29. februara.