[ Skale97 @ 14.02.2012. 14:18 ] @
Da li neko zna neki progeam koji razdvaja sve zvukove u mp3 pesmi
npr razdvoji gitaru bubnjeve glas,...
I onda mozes sve posebno da ih pusta
[ gilopile @ 14.02.2012. 14:29 ] @
Tesko da ima neki softwer koji bi to iole dobro odradio, jer rade po principu filtera frekvencije zvuka i nemoguce je izdvojiti cist zvuk odredjenog istrumenta, vokala....Ima winamp nekih plagina, ali to zvuci dosta smesno. Dakle, potrebna je jako skupa oprema i bukvaklno se `grfikonski` izdvaja mic po mic, tako da ne postoji univerzalno resenje, vec svaka numera ima svoj jedinstveni opseg frkvencija odredjenog istrumenta.

Proguglaj malo `EKV Revisited`, koliko su se namucili(mislim da su i godine rada u pitanju) da izdvoje Milanov glas i gitaru, a moram priznati da su odlicno odradili.

Moja preporuka je da nabavis CubaseSx i imas za njega dosta VST plugina, pa experimentisi, jer mislim da ce to najkvalitetnije moci odraditi.
[ dedskin @ 07.04.2012. 08:40 ] @
Citat:
gilopile: Tesko da ima neki softwer koji bi to iole dobro odradio, jer rade po principu filtera frekvencije zvuka i nemoguce je izdvojiti cist zvuk odredjenog istrumenta, vokala....Ima winamp nekih plagina, ali to zvuci dosta smesno. Dakle, potrebna je jako skupa oprema i bukvaklno se `grfikonski` izdvaja mic po mic, tako da ne postoji univerzalno resenje, vec svaka numera ima svoj jedinstveni opseg frkvencija odredjenog istrumenta.

Proguglaj malo `EKV Revisited`, koliko su se namucili(mislim da su i godine rada u pitanju) da izdvoje Milanov glas i gitaru, a moram priznati da su odlicno odradili.

Moja preporuka je da nabavis CubaseSx i imas za njega dosta VST plugina, pa experimentisi, jer mislim da ce to najkvalitetnije moci odraditi.


Ima KORG software koji to mnogo dobro rad i,jako jako dobro , a imas i celemony DNA i on to isto radi jako dobro ,bubnjevi,gitara vokal bez problema
[ Skale97 @ 07.04.2012. 16:49 ] @
Program celemony DNA je odlican samo jos da ga nabavim =)