[ N.M. @ 17.02.2012. 13:34 ] @
Potrebna mi je pomoć kada ubacim usb kada odem desnim klikom na njega blokira mi se ceo prozor, uglavnom blokira kada drugi put odradim desni klik na njega sa levim klikom nemam problem normalno otvara zna li neko o čemu se radi?
[ valerijan @ 17.02.2012. 14:25 ] @
Zdravo,

šta se događa kad otvoriš fleš levim klikom, pa onda klikneš desnim (u prazno polje ili neki fajl na njemu itd.)?
(ako i tu blokira, da li se događa samo sa određenim tipom fajlova ili sa folderima?)

I kako rešiš problem zamrzavanja (klik na iks, task manager itd.)?

Da li si probao fleš na drugom Računaru?
[ N.M. @ 17.02.2012. 14:39 ] @
Nije problem do fleša probao sam i druge a i na drugom računaru. To se događa samo u My Computer-u nema problema kada uđem u podatke na flešu. Problem rešavam preko Task Manager-a.
[ valerijan @ 17.02.2012. 14:46 ] @
Total Commander, Safe Mode..?

Kad se problem pojavio i šta je prethodilo tom prvom slučaju?

[ N.M. @ 17.02.2012. 15:09 ] @
Isti slučaj i u Total Comanderu nisam siguran ali mislim da mi je to počelo da se dešava kada sam odradio ovo. Dali postoji mogućnost da je CCleaner nešto obrisao što ne treba?
[ valerijan @ 17.02.2012. 15:25 ] @
Ako CCleaner držiš na default podešavanjima: ne verujem!


Da li si i obrisao neki Account i prčkao po System restore-u?


dodatak:

da li možeš da promeniš Drive Letter flešu u Computer Management-u?



p.s. da li je i u Safe Mode-u isto stanje?

[Ovu poruku je menjao valerijan dana 17.02.2012. u 16:51 GMT+1]
[ N.M. @ 17.02.2012. 16:39 ] @
U safe modu radi, drive letter mogu da promenim. Što se tiče account-a isključio sam guest account i isključio sam system restore za sve particije sem one gde mi je Windows.

[Ovu poruku je menjao N.M. dana 18.02.2012. u 15:00 GMT+1]
[ sjoker1966 @ 19.02.2012. 00:15 ] @
Vidi,verovatno se radi o tome da je neki od programa ubacio nesto svoje na desni klik.Isti slucaj sam imao i kada sam skinuo Windows 7 Manager i u njemu nasao da ima Context menu manager ( sta sve ima na desnom kliku!),resio sam problem...Znaci,ides sve POZNATE programe da iskljucis redom.Mozda ce potrajati,ali verujem da je to to.Sistemski right click ne diraj,jer ces nesto nepotrebno iskljuciti.Ovde mozes i takodje da dodas razne programe za desni klik na desktopu i tako da rasteretis ikone na istom.
Nadam se da je ovo problem.Javi.Pozz.
[ N.M. @ 19.02.2012. 17:07 ] @
Nije mi uspelo isključio sam skoro sve sem ponekog .dll fajla za koje nisam bio siguran.