[ nikac @ 22.02.2012. 19:37 ] @
pokusavam da ubacim novi rom posto je ovaj postojeci na danskom jeziku. sve odradim po uputstvu i instalacija krene 1% i tada se telefon resetuje i prekida mi se proces. gde mi je greska
[ gile-gaga @ 07.04.2012. 20:39 ] @
pozdrav drugar,ovako moras prvo skinuti hard-spl i instalirati i tek nakon instalacije hard-spl mozes da ubacujes koji hoces rom,na ovome linku imate sve za wm-mobile.nadam se da sam vam pomogao pozzzz
[ gile-gaga @ 08.04.2012. 07:12 ] @
evo linka gde imate sve za vas htc;
http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=490
prva stavka je bas hard-spl to morate skinuti i instalirati i nakon toga mozete bilo koj rom flesovati,pozdrav
[ gile-gaga @ 09.04.2012. 07:56 ] @
javite mi dali ste uspeli nesto sa htc touch pro2?bas me interesuje jel sam i ja imao isti problem pre par dana i na taj nacin sam ga resio
[ nikac @ 09.04.2012. 11:18 ] @
Prijatelju, tek sam sinoc video tvoje odgovore, al telefon je bio skroz prazan jer sam vec digao ruke od toga da ja to uradim, (planirano je bilo da ga nosim u servis), ali veceras cu pokusati. U svakom slucaju hvala.
[ gile-gaga @ 10.04.2012. 07:14 ] @
ne morate nositi telefon u servis to mozete uraditi i vi kuci uz pomoc usb-kabla normalno pazljivo procitajte postupak uvek ima objasnjenje za svaki telefon korak po korak na onom linku sto sam vam dao imate sve za vas telefon svaki program(softver)je ok a imate cak obelezeno i zvezdicama koji su najbolji.pozdrav
[ nikac @ 10.04.2012. 12:04 ] @
Sinoc sam pokusao i sve lepo po uputstvu, ali (uvek to ali), desava se sledece: nakon reseta telefon gubio konekciju sa racunarom, pricekam malo al nista se ne desava. Sad tek nisam siguran sta se desava.
[ gile-gaga @ 11.04.2012. 16:38 ] @
kazite tacno posle kog reseta se ne desava nista?da li se instalira windows do kraja pa posle tog reseta se ne pokrece?probajte ponovo da ubacite hard-spl pa nakon restartovanja telefona prikacite telefon na usb i pokrenite ponovo instalaciju roma
[ gile-gaga @ 11.04.2012. 16:42 ] @
da napomenem morate pronaci odgovarajucu verziju hard-spl za vas telefon jel ako nije verzija kompatibilna za vas telefon isto je kao i da niste instalirali jel hard spl omogucava da instalirate sve verzije roma u telefon pocevsi od oficijalnog roma pa do bilo kog kuvanog roma kago nazivaju po netu
[ nikac @ 11.04.2012. 21:04 ] @
kad pocinjem sa Hard-SPL i krenem instalaciju stoji na 0 % i nista se ne desava. nije u pitanju rom niti nesto drugo nego mi se gubi konekcija sa racunarom. jednostavno se ugasi i ne pokrece

[Ovu poruku je menjao nikac dana 12.04.2012. u 08:20 GMT+1]
[ gile-gaga @ 12.04.2012. 08:17 ] @
probajte stock-spl da instalirate i skinite neki oficialni windows 6.1,recite mi sa kojim operativnim sistemom radite na kompjuteru?iskljucite antivirus i firewall kada radite flesovanje u zavisnosti od antivirusa ima koji ne dozvoljava odredjene konekcije uredjaja pa morate rucno to podesiti u antivirusu
[ gile-gaga @ 12.04.2012. 08:21 ] @
zaboravio sam da napomenem uvek koristite za povezivanje zadnje USB na maticnoj ploci nikako prednje nemojte jel hoce da prave problem kompjuter vidi telefon i ocita ga sve ali kada treba da upisuje softver stane pri instalaciji i puca veza
[ nikac @ 12.04.2012. 12:05 ] @
Koristim XP ali na lap topu, a na njemu nemam nikakav antivirus posto mi na njemu nije potreban. Pokusacu na nekom drugom racunaru.