[ aabvg @ 27.02.2012. 22:20 ] @
da li mora da se otvori firma ili agencija ako se napravi sajt gde se nude usluge izrade sajtova ili hostinga? Ili ako se prodaje reklamni prostor na sajtovima?
[ Darklord @ 28.02.2012. 08:32 ] @
U pocetku ti verovatno nije potrebno, medjutim zbog lakseg rada kada malo stanes na noge to je pozeljno da uradis.

Danijel,
[ aabvg @ 28.02.2012. 10:42 ] @
Citao sam da moze da bude problem ako se neprijavi odakle je novac. Treba da se prijavi u banci poreklo novca. Sad ne znam gde je ta granica, na pocetku ne bi bila neka zarada.

Zanima me kako se naplacuju usluge, jer preko uplanice?

Hvala.

[ Darklord @ 28.02.2012. 11:01 ] @
Ne na tvoj privatni racun ne moras pravdati odakle ti novac, medjutim verovatno u nekom razumnom iznosu. Ali ja bi rekao da si do milion - dva dinara ( godisnje ) miran, preko tog iznosa ako se ne varam treba da se prijavis drzavi. Uglavnom ovo se svake godine vrti ko je imao preko n prosecnih mesecnih plata mora da plati dodatni porez.
[ aabvg @ 28.02.2012. 11:40 ] @
milion, dva... to je bas puno.

Hvala na brzom odgovoru,
Pozdrav.
[ RUN-Hosting.com @ 22.04.2012. 21:34 ] @
Svi mi mozemo da radimo sve dok neko ne pocne da nas kontrolise.
Uzmimo zakon o zabrani pusenja. On postoji ali nema onih koji isteruju pravdu, tacnije ne obilaze me cesto komunalci tako da ja purnjam na poslu. Ali kad postanemo clan EU tad ce me svakog dana posecivati komunalci i pisati kazne ako pljugam na poslu. Isto vazi i za web. Tek treba da se formira ekipa koja ce to proveravati.

[Ovu poruku je menjao RUN-Hosting.com dana 23.04.2012. u 00:21 GMT+1]