[ simor @ 26.02.2004. 20:10 ] @
Bio bih veoma zahvalan ako bi mi neko poslao adresu gde moze da se nabavi
iPod, ako je to cudo uopste stiglo do nas...

Hvala!
[ Ni ten ichi ryu @ 26.02.2004. 22:40 ] @
http://www.mac.co.yu/ponuda/store/ipod.php
[ neshke @ 27.02.2004. 13:02 ] @
Bolje ga kupi u inostranstvu , ako mozes !
Kod nas su cene kao da zivimo u Tokiu !!!
[ simor @ 27.02.2004. 16:15 ] @
Hvala na odgovorima, cene su stvarno brutalne :(
[ newkid @ 29.02.2004. 14:50 ] @
Pa nisam baš siguran. Cene kod nas su iste kao i u ostatku evrope (čak su i za nijansu manje).

Ako kupujete u Nemačkoj cena je 350 EUR (za model 15Gb) a kod nas je cena oko 330 EUR (+/- zbog kursa), tako da i nema mnogo razlike. Doduše cene svih Apple proizvoda su "brutalne"!

Ovde je samo problem što vrlo često ono što hoćete da kupite nema na lageru pa se onda čeka... i čeka... (ovo je iz ličnog iskustva... power book sam čekao 3 meseca, iPod 2 meseca).

Pozdrav,

Miroslav
[ neshke @ 02.03.2004. 00:05 ] @
Citat:
newkid:
Pa nisam baš siguran. Cene kod nas su iste kao i u ostatku evrope (čak su i za nijansu manje).

Ako kupujete u Nemačkoj cena je 350 EUR (za model 15Gb) a kod nas je cena oko 330 EUR (+/- zbog kursa), tako da i nema mnogo razlike. Doduše cene svih Apple proizvoda su "brutalne"!

Ovde je samo problem što vrlo često ono što hoćete da kupite nema na lageru pa se onda čeka... i čeka... (ovo je iz ličnog iskustva... power book sam čekao 3 meseca, iPod 2 meseca).

Pozdrav,

Miroslav


Izvini a jel u tu cenu uracunat porez ! ili je mozda po novom zakunu Ipod oslobodjen istog !

Inace evropske cene iPoda su u odnosu na americke previsoke.
[ newkid @ 04.03.2004. 15:21 ] @
Hm,

da budem iskren stvarno nemam pojma kako ide oko poreza, ali mislim da uvek možeš da probaš da se dogovoriš sa prodavcem (barem je tako bilo u mom slučaju).

Miroslav

[ pennysha @ 15.01.2008. 23:23 ] @
Ljudi imam iPod od 20 Gb.Cene su zaista abnormalne a ja sam moj platio svega 100€.Cak sam na poklon dobio i iTrip koji , u pocetku,nisam znao kako radi.Super stvar.Veliki pozdrav za sve