[ pri3rak @ 07.03.2012. 22:06 ] @
Koliko se da primetiti market.android.com je postao play.google.com/store

Utisci?

Moji prvi, na zalost negativni.Iz market aplikacije na telefonu je nestala lista instaliranih aplikacija.Na web-u pod MY ANDROID APPS stoji spisak svih aplikacija koje sam instalirao u poslednjih par godina...
[ Zoran Milovanovic @ 07.03.2012. 23:02 ] @
Nemam vise "market" app na telefonu, vec Play Store (omg, kakav retardiran naziv) ali i dalje mogu pritiskom na menu dugme da skoknem do My Apps i tu vidim sve trenutno instalirane appsove.

Ostalo? Ma nije vredno pominjanja.
[ bakara @ 08.03.2012. 11:37 ] @
Koliko vidim sve je isto osim malo izgleda i novog imena play store...mrzim kad menjaju market, meni je onaj prvi bio najbolji i najjednostavniji.
[ toplica81 @ 13.03.2012. 13:07 ] @
Ja imam problem, kada hocu da udjem na ovo gde pise Play Apps Over 50% Off, pukne aplikacija..
[ PiceCLuE @ 13.03.2012. 13:33 ] @
Pukne jer je Google zabranio korisnicima iz Srbije da kupuju aplikacije pa ne možemo čak ni da vidimo opise i review-ove aplikacija koje nisu besplatne. Samo su zaboravili da nam skinu taj baner. Isto je i na marketu na webu, ne može se pogledati stranica aplikacije ako nije besplatna, neće se ni u pretrazi pojavljivati
[ S A J A @ 14.03.2012. 07:08 ] @
Google se malo osilio pa je počeo da vuče poteze brzopleto i bez razmišljanja. Izbacuju verzije androida na svakih par meseci a sad su počeli i market da menjaju. Nije im to pametno na duže vode.