[ djolep @ 11.03.2012. 11:05 ] @
| Koristi li neko futrolu za kais uz ovaj telefon? Kakva su iskustva? Kupio sam neku od 400 din, navodno bas za ovaj model, u koji jedva naguram fon, a onda, svaki put kad ga cupam rizikujem da mi ispadne iz ruke. |
|
[ djolep @ 11.03.2012. 11:05 ] @
Copyright (C) 2001-2026 by www.elitesecurity.org. All rights reserved.
|