[ zmajtv @ 21.03.2012. 19:00 ] @
Na forum dolazim sa iPhonom, i desi mi se nekad da umesto pozitivan glas pipnem negativan, interesuje me da li se to moze obrisati i upisati pozitivan. Malo su mi deblji prsti za touch screen pa nije fer da dobrom odgovoru na temu ostane negativan glas. Mozda to nekog zavede i pomisli da je ponudjeno resenje lose.
Nadam se da je pitanje bilo razumljivo.

Pozdrav i hvala.
[ Shadowed @ 21.03.2012. 21:39 ] @
Nazalost, za sada nije moguce.
[ Sonec @ 22.03.2012. 11:33 ] @
Pa mozes, samo refresujes stranu i das plus, i onda ce se taj minus pretvoriti u plus.

Evo, Shadowed je imao minus, pa sam dao i ja minus (i am mean :]) i posle sam prepravio na +
[ Shadowed @ 22.03.2012. 11:39 ] @
Aha, znaci enable-uje se posle refresh-a. Nisam znao :)
[ zmajtv @ 22.03.2012. 11:52 ] @
Evo sad hoce i kod mene ali kad prosetam pa se vratim na temu. Izgleda da zavisi od brovsera. Ovaj na mobilnom dosta koristi keš memoriju da bi uštedeo protok.

Zahvaljujem.
Rešeno.
[ Sceka @ 22.03.2012. 22:08 ] @
Nisam ni ja znao! Nije lose ovo sa refresovanjem, probao kod @zmajtv-a i radi - minus, refres pa plus i ostaje plus! :) Blagodarim...


Pozdrav!
[ Milos911 @ 22.03.2012. 23:41 ] @
Moze da skine i plus. Ali ne mogu da obrisem minus koji sam testirao na scekinom postu?
[ Holkan @ 23.03.2012. 00:40 ] @
A da li administratori mogu da vide ko je dao ove pluseve i minuse?
[ Sceka @ 24.03.2012. 15:40 ] @
Citat:
Milos911: Moze da skine i plus. Ali ne mogu da obrisem minus koji sam testirao na scekinom postu?

Pazi, sad sam probao na tvom postu.

Prvo minus, pa F5, pa plus - ostaje plus, pa opet F5, pa minus - ostaje minus, F5, plus - ostaje plus.

Znaci nekoliko puta i svaki put se vrsi promena, ako si na to mislio - meni to radi na W8 IE 10.


Pozdrav!
[ Braksi @ 31.03.2012. 01:23 ] @
da li moze da se da plus i samom sebi npr ? Ja nekad napisem bas onako lep post, prosto se divim i zao mi je sto ne mogu da dam sebi plus.

Ponekad tako precitavam forum i najedared vidim, lep post. Kako samo pametno pise kao iz evangelija. Daj da mu dam plus kad ono moj post !
[ Shadowed @ 31.03.2012. 01:34 ] @
Ne moze.
[ Braksi @ 31.03.2012. 01:36 ] @
nisam ukapirao da li to ima nekakvog efekta ti +/-
[ Milos911 @ 31.03.2012. 09:09 ] @
Ima, mogu razni kreteni da daju + trolovima...
[ zmajtv @ 31.03.2012. 10:33 ] @
Ima efekta. Možda nema u opštim diskusijama, ali u mom poslu to pomaže. Kada tražim neko rešenje, a pretraga mi ponudi 100 tema, onda biram one teme koje imaju pozitivne ocene jer je u njima najverovatnije resenje. Ne moram sve teme da citam da bih pronasao resenje.
Bilo bi jos bolje kada bi pohvale mogle da se upisuju članu i budu vidljive u avataru. Tipa: pohvaljen xxx puta u xxx postova.
[ Shadowed @ 31.03.2012. 10:45 ] @
Citat:
zmajtv: Tipa: pohvaljen xxx puta u xxx postova.

Bilo bi preveliko iskusenje za spamovanje glasanjem, nazalost. Inace bi to zaista bilo dobro.
[ Braksi @ 31.03.2012. 11:10 ] @
bolje bi bilo da mogu da se razvrstaju topici po broju odgovora. Nemojte mi reci da nije moguce tehnicki zbog broja upita na bazu jer ima i vecih sajtova koji to bez probelma rade.
[ Sceka @ 31.03.2012. 21:44 ] @
Ja sam sad probao na postu iznad! Dao sam minus, pa F5, pa opet minus - ostao samo jedan minus! Probao sam nekoliko puta i nece - ostaje samo jedan minus! Cisto da se i ta opcija zna, da to ne moze! Nije da ja zelim postu iznad, ili ne daj Boze da se misli da vlasniku posta iznad, zelim da dam vise od jednog minusa! Ili mnogo minusa, ne! Samo konstatujem da to ne moze jer se niko do sada nije toga dotakao.


Pozdrav!
[ Braksi @ 31.03.2012. 21:56 ] @
ja sam greskom gore stavio minus na prethodni post, a onda sam pritisnuo F1 pa F12 pa F5, restartovao racunar, promenio browser, reinstalirao JDK i nista.

Nije da ja zelim postu iznad, ili ne daj Boze da se misli da vlasniku posta iznad, zelim da dam vise od jednog minusa! Ili mnogo minusa, ne! Samo konstatujem da to ne moze jer se niko do sada nije toga dotakao.

ciao !
[ zmajtv @ 31.03.2012. 22:19 ] @
Citat:
Shadowed: Bilo bi preveliko iskusenje za spamovanje glasanjem, nazalost. Inace bi to zaista bilo dobro.

Kada se postavi brojač i na glasanje koji izgleda ovako: "pohvalio xx puta", onda se takodje moze videti koliko je nečiji glas vredan ili samo lupa pluseve bez pravila. U tom slucaju pluseve bi davali samo ako nam je neko zaista pomogao a ne i kad mislimo da je nešto lepo napisao.
[ anon70939 @ 05.07.2012. 14:59 ] @
Citat:
@zmajtv:Malo su mi deblji prsti za touch screen pa nije fer da dobrom odgovoru na temu ostane negativan glas. Mozda to nekog zavede i pomisli da je ponudjeno resenje lose.

Ovo se izgleda redovno desava ljudima na mojim postovima... Cesto imam minuse, a siguran sam da su hteli da daju pluseve... nego eto greska :)


Citat:
Braksi: da li moze da se da plus i samom sebi npr ? Ja nekad napisem bas onako lep post, prosto se divim i zao mi je sto ne mogu da dam sebi plus.
Ponekad tako precitavam forum i najedared vidim, lep post. Kako samo pametno pise kao iz evangelija. Daj da mu dam plus kad ono moj post !

I ja se stalno tako osecam! Bas steta sto ne mogu sam sebi da dajem pluseve