[ TVMANIJAK @ 25.03.2012. 23:01 ] @
Postavlja se veliko pitanje : cemu sluzi i zasto se toliko lose kotira na googleu domen .in.rs i da li uopste vredi te novce koliko se placa? Iskreno, imam nekih sajtova na takvom domenu i mislim da cu da ih ukinem na tom domenu. Da li neko zna uopste neki sajt koji moze na google da se nadje pod tim domenom?
[ madcama @ 25.03.2012. 23:51 ] @
Moje mišljenje da u google-u znaju da su in.rs domene namenjeni za nekomercijalne prezentacije, pa kao takve nisu izvor zarade.
[ igor.vitorac @ 26.03.2012. 08:32 ] @
Citat:
TVMANIJAK: Postavlja se veliko pitanje : cemu sluzi i zasto se toliko lose kotira na googleu domen .in.rs i da li uopste vredi te novce koliko se placa? Iskreno, imam nekih sajtova na takvom domenu i mislim da cu da ih ukinem na tom domenu. Da li neko zna uopste neki sajt koji moze na google da se nadje pod tim domenom?


Ukucaj rec "neurohirurgija" i videces da je in.rs na prvom mestu. To je inace sajt od mog prijatelja i sajt mu je sigurno bar 2 godine uvek na prvom mestu.
[ TVMANIJAK @ 29.03.2012. 18:47 ] @
Evo jednostavnog primera : imam dva sajta, potpuno ista i istog dana registrovana, jedan je .in.rs a drugi .info i verovali ili ne, i pored toga sto su isti i sve sto se tice seo optimizacije i opet info ima 10 puta vise poseta