[ asasa @ 26.03.2012. 21:54 ] @
Molim za pomoc i komentar samo onih korisnika koji znaju kako da resim ovaj banalan problem.

Kako da podesim da mi radna povrsina bide skroz bela.

Vidite slike, iako sam podesiom, neka scena je ukljucena i nikako ne mogu ( ili ne znam gde) da podesim.

[ NePitajteMene @ 27.03.2012. 00:44 ] @
Najjednostavnije ti je da forsiras u opcijama Viewport Background u "Edit..." polju odabir bele boje i obavezno ukljuci opciju Plain (Viewport Background color above)-cista bela postaje pozadina

Kad se to forsira u opcijama, onda nemas mogucnost da primenjujes Apply Scene sve dok SW ne vrati default podesavanje "Use document scene background (recommended)"-cim pokusas da upotrebis predefinisanu scenu u prozoru, SW te upozori da on sam mora da vrati "Use document scene background" ako hoces da ti prikaze tu scenu u viewportu

Mozes i sve vezano za boje da vratis na default setting sa opcijom "Reset Colors to Defaults" ("fabricka" setovanja), onda se po difoltu vraca Use document scene background, i odaberes u predefinisanim scenama "Plain White" (cista bela)

Tebi je izgleda ukljucena scena "Reflective Floor Back", po defaultu je ukljuceno "3 Point Faded", sto sa default shemom boja lici prilicno na belu boju

Igraj se, pa podesi sta ti odgovara
[ asasa @ 27.03.2012. 07:37 ] @
Hvala, NepitajteMene.
Problem je bio i sa drajverima za graficku,kad sve to podesim kao sto si rekao , prilikom svakog pokreta slike, pravi mi X puta slike u pozadini,
Sad je reseno.
Hvala.