[ bojanlazovic @ 29.03.2012. 12:45 ] @
Da li se neko sretao sa ovim problemom :

Na ovom uredjaju Galaxy Tab P1000 , prilikom startovanja bilo koje aplikacije koja koristi GPS (iGo, google navigation, GPS Status....) GPS znak u gornjem desnom uglu se ukljuci na trenutak pa nestane, ni u jednoj aplikaciji ne mogu da se zakacim ni na jedan satelit????
[ Zoran Milovanovic @ 29.03.2012. 13:37 ] @
Da li je 2.2 ili 2.3 i da li je custom ROM ili stock?
[ bojanlazovic @ 30.03.2012. 10:35 ] @
Bio 2.2 , sada 2.3.3 fabricki rom, nije sa mreze. Ni na jednom ne radi. Juce sam koristio GpsFix i nako prvog pokretanja te aplikacije GPS je radio, ali cim sam ugasio a posle startovao ponovo GPS problem se ponovo javio javio....
[ Zoran Milovanovic @ 31.03.2012. 13:30 ] @
Sta se desava kad restartujes telefon/tablet? Iskljucis pa ga ukljucis, da li radi tada preko GPSFix-a, odnosno bilo kako? Mozda mozes da pokusas da ga vratis na fabricko podesavanje, ako vec nisi, da vidis da nije problem sa nekom aplikacijom koju si naknadno instalirao. Ukoliko se resis da uradis to, prvo napravi bekap. Posto vracanje na fabricko podesavanje brise sve podatke, aplikacije, podesavanja itd.
[ bojanlazovic @ 01.04.2012. 20:35 ] @
Uradjen HARD RESET, ali problem ostaje. Isto i posle restarta. Posle prvog pokretanja GPS Fix-a gps je proradio ali odmah nakon gasenja istog(GPS) opet isti problem. A sada vise ni GPS FIX ne pomaze...Vise nemam ideje sta da mu radim, znam da tablet nije fizicki ostecen, jedino mi pada na pamet neki softverski problem ali ni on nije resen nakon upgrade sistema...
[ Zoran Milovanovic @ 02.04.2012. 23:57 ] @
Uh, ne znam sta da ti kazem, ostaje da probas sa nekim custom ROM-om ukoliko ima toga? Meni manje lici na SW problem, pre bih rekao da je do HW-a.
[ bojanlazovic @ 03.04.2012. 21:59 ] @
Pokusacu sa nekim romom, da li je poznat neki dobar custom?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 03.04.2012. 22:09 ] @
Ako ima Cyanogen za njega, sa njom ne možeš da pogrešiš.
[ Zoran Milovanovic @ 03.04.2012. 22:29 ] @
+1 Za Cyanogen, medjutim brzim upitom u gugl dobio sam informaciju da je moguce instalirati AOKP ROM na njemu, to je na foru AOSP ROM-ova (kao sto je i Cyanogen), samo sto je u ovom slucaju ICS 4.0.3 umesto GB 2.3.x

Ukoliko zelis da probas ICS na njemu, preporucujem AOKP.. Poslednji build nosi oznaku 28.

Build 29 (inace Android 4.0.4) je dostupan samo za Galaxy Nexus (i unofficial za Desire)..

Link 1: http://www.preservearticles.co...p-ics-android-40-firmware.html

Sajt AOKP-a je http://aokp.co/

Ukoliko ti se ne zuri, sacekaj 5-10dana, trebao bi izaci Build 30 (za sve podrzane uredjaje), tako da ces imati 4.0.4 i sve iz kuhinje poslednje.


[ bojanlazovic @ 05.04.2012. 10:40 ] @
Hvala puno....