[ vagrant86 @ 31.03.2012. 10:26 ] @
Postovani moderatori,

ovaj forum pratim vec godinama i kao sto znate, trziste, GSM trziste se menja.... Video sam da imate podforum Nokia, Siemens, Samsung, SonyEricosson, Motorola ali ne i HTC koji je mnogo zastupljeniji u Srbiji od Siemensa i Motorole zajedno... Pa vam predlazem da ubacite i HTC. Ipak se kod njih promene desavaju bukvalno svakodnevno koje treba pratiti za razliku od nekih naveenih a SonyEricsson vise i ne postoji vec samo Sony... Simens nemam pojma gde je... Hvala...
[ boban779 @ 31.03.2012. 10:56 ] @
+1
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 31.03.2012. 12:29 ] @
Svako pitanje u vezi sa HTC-om se ustvari svede na pitanja o Androidu ili nekom od drugih OS-ova koji pokrecu ove telefone. Verovatno zato nije prepoznata potreba da se napravi forum posvecen samo HTC-u. Doduse, to je samo moje misljenje :)
[ vagrant86 @ 31.03.2012. 18:06 ] @
Citat:
-V-O-Y-A-G-E-R-: Svako pitanje u vezi sa HTC-om se ustvari svede na pitanja o Androidu ili nekom od drugih OS-ova koji pokrecu ove telefone. Verovatno zato nije prepoznata potreba da se napravi forum posvecen samo HTC-u. Doduse, to je samo moje misljenje :)


Da, to je tvoje misljenje i postujem ga ali to je marka telefona koja koristi os kao i neki drugi prozizvodjaci ali HTC ima svoj softver kao sto je Sense i ceo njegovo korisnicki interfejs nema veze sa ostalim Andorid telefonima kao i oni sa HTC-om. Sta sad treba da postavljam pitanja u Andorid forumu koja imaju veze iskljucivo sa HTC-om ili nekim njegovim odredjenim modelom, samo zato sto je na Androidu???
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 31.03.2012. 18:34 ] @
Ukratko: Da.

Sense je samo interfejs, a,većina Android korisnika ga je na ovaj ili onaj način koristila, pa ti mogu biti od pomoći.

HTC ima i Win Mobile i Win 7 i Brew OS, tako da brand kao brand onda manje znači, jer ne postoji uniformnost OS-ova.

Ali, skrenuću pažnju adminima na ovu temu :)
[ vagrant86 @ 31.03.2012. 19:12 ] @
Ma da se razumemo, znam dosta o Androidu i o HTC-u i napredan sam korisnik. Samo se zalazem da budete napredniji, da idete u korak sa tehnologijom i potraznjom :) Na ovom forumu sam od srednje skole, bese to pre 10 godina :)


Hvala -V-O-Y-A-G-E-R- :)