[ Sceka @ 31.03.2012. 21:34 ] @
Na nekim forumima ima odlicna fora koja bi mozda mogla da se primeni i ovde. Naime, cudio sam se zasto posle registracije na nekom forumu ne mogu da postujem dok Administracija Sajta ne pregleda i odobri post koji sam napisao. Na nekim sajtovima je to bilo do cak prvih 5 postova! Doduse, odavno na to nisam naisao ali je to zato sto zadnjih godina i nemam zelju da se registrujem jer nema nista meni interesantno vec neko vreme, bar ja ne nalazim.

Elem, to mi pade na pamet obzirom na par dogadjanja od skoro. Registruju se ljudi koji su banovani vec nekoliko puta, registruju se neki cudni ljudi koji postuju nesto sto je neprimereno normalnoj populaciji, registruju se cudaci, proroci, nadrilekari, ljudi kojima je dosadno... Sve i svasta je zadnjih godina prisutno a u zadnje vreme bas, nekako mi se cini, ucestalo?!

Znaci, moj predlog je da postovanje novoregistrovanog clana mora da prodje odobrenje Administracije da bi taj clan mogao uopste da koristi forum. Hvala.


Pozdrav!
[ Teratron @ 31.03.2012. 22:35 ] @
Citat:
Sceka:

Znaci, moj predlog je da postovanje novoregistrovanog clana mora da prodje odobrenje Administracije da bi taj clan mogao uopste da koristi forum. Hvala.



Kvalitet umesto Kvantiteta ?
Kvalitet ne drzi vodu !
[ Sceka @ 31.03.2012. 22:51 ] @
Pa, ne bih se slozio obzirom da je takvih koji spadaju u varijantu zbog kojih se to radi ipak strasno malo u odnosu na ostali "kvantitet". A dobilo bi se mnogo na kvalitetu, mnogo vise nego sto bi se izgubilo na kvantitetu jer taj gubitak bi bio/je pozeljan po svim pitanjima!

BTW - Kvalitet UVEK drzi vodu, i ne samo vodu, drzi sve! Moje misljenje koje nije podlozno diskusiji. :)


Pozdrav!
[ Shadowed @ 31.03.2012. 22:55 ] @
Moze! Ako mi obezbedis prsatu sekretaricu da mi pomaze u tom odobravanju.

[Ovu poruku je menjao Shadowed dana 01.04.2012. u 00:23 GMT+1]
[ Teratron @ 31.03.2012. 23:13 ] @
I bi odgovor izrecen mudri
[ Sceka @ 31.03.2012. 23:15 ] @
To bar nije problem. Broj? Trojka, jaca petica, skromna ali lepa i dostojanstvena dvojka?! Oblik? Kruska, jabuka? Kvalitet? "Puca" od jedrosti, to garantujem jer to i sam preferiram, ne moze ni sibica da ostane sa donje strane, sama pada, mislim na sibicu! Godine? Legalno po najstrozijim zakonima i visokomoralnim kriterijumima bilo koje vrste, a moze i starije! Nazadna koliko i napredna! Estetski gledano "milina za pogledati"! Ne znam sta vise ali na svaki zahtev odgovor je - MOZE! Bar tih "sredstava" se ima dosta, toga u mom okruzenju bar "ne manjka" nikada! :)


Pozdrav!
[ plus_minus @ 01.04.2012. 00:10 ] @
A jel' mogu ja prvo da proverim koliko si iskren što se pomagačica tiče, pa onda, da ih proslediš moderaciji ES-a, ako se ispostavi da si u potpunosti korektan i da zaista postoji takav izbor pomagačica sa dobrom voljom?

Ja bih da rizikujem dobrovoljno prvi. Umesto administracije.
[ SlobaBgd @ 01.04.2012. 01:01 ] @
Citat:
Sceka:registruju se neki cudni ljudi koji postuju nesto sto je neprimereno normalnoj populaciji, registruju se cudaci, proroci, nadrilekari, ljudi kojima je dosadno...


Muzičari, producenti...
Zadnje vreme došlo!
[ Aleksandar Đokić @ 01.04.2012. 04:15 ] @
haha apsolutno se slazem
[ Braksi @ 01.04.2012. 17:49 ] @
Citat:
Znaci, moj predlog je da postovanje novoregistrovanog clana mora da prodje odobrenje Administracije da bi taj clan mogao uopste da koristi forum. Hvala.


mozda ne bi bilo lose priloziti CV, motivaciono pismo, otikse prstiju, fotokopiju licnih dokumenata i obrazac u dva primerka ?

EMZ je po meni i previse moderisan forum, mada verovatno zato sto ne dozvoljava politiku, a svaka rasprava pre ili kasnije skrene u politiku. Sto se tice ES foruma, svaka cast entuzijastima koji se trude, ali ja ga nekako retko posecujem jer uglavnom najpre nadjem resenje nekog problema na googlu. Meni je recimo zanimljiv i forum Vodic za posao, a vodic za imigraciju je po malo hm, ajde da kazem ima stvarno korisnih informacija ali ima i tipova koji bas lupetaju. Sto je najgore stalno se ponavljaju ista pitanja.
[ morpheusxxx @ 01.04.2012. 20:44 ] @
Citat:
Sceka:
Elem, to mi pade na pamet obzirom na par dogadjanja od skoro. Registruju se ljudi koji su banovani vec nekoliko puta, registruju se neki cudni ljudi koji postuju nesto sto je neprimereno normalnoj populaciji, registruju se cudaci, proroci, nadrilekari, ljudi kojima je dosadno... Sve i svasta je zadnjih godina prisutno a u zadnje vreme bas, nekako mi se cini, ucestalo?!

Znaci, moj predlog je da postovanje novoregistrovanog clana mora da prodje odobrenje Administracije da bi taj clan mogao uopste da koristi forum.
ba z

U tome i jeste fora... Sto je ES ovo sto jeste bas zato sto je ovakav kakav je... bez takve cenzure kakvu ti zagovaras...
A sta se cudis tome... ? Koliko je ljudi imalo pristup internetu pre 4 godine,na primer... i sad ? ... cudacima,prorocima i nadrilekarima je internet bio nepoznanica u to vreme.. a sad... sad je ludnica kanda otvorena... i to ne samo na ES-u.. vec diljem raznih sajtova i foruma...
[ superbaka @ 01.04.2012. 21:58 ] @
e upravo zbog toga cemo uskoro na netu imati retrogradnu pojavu - strucne forume zatvorenog i poluzatvorenog tipa, sto i pozdravljam... prvu kvalitetnu alternativu da nadjem za es, a da je zatvorenog tipa, i ode baka odavde...
[ plus_minus @ 01.04.2012. 22:59 ] @
Citat:
morpheusxxx
...
vec diljem raznih sajtova i foruma...


Misliš, uglavnom fejsbuka, eventualno youtubeta ( Jer, bez YT, 50% plavo belog skvrčenog layout-a ne bi postojalo.)?
[ Hapless joint @ 02.04.2012. 10:58 ] @
Zaostavstina proslih vremena.
Presvukle se i preimenovale komunjare u sposobne, pa bi opet da ukidaju one koji razlicito misle.