[ Marko Medojević @ 31.03.2012. 21:58 ] @
Elem, danas su uhapšena dvojica pripadnika policije kosova (a.k.a srce srbije). Znam da su političke teme ovde nepoželjne i to podržavam. Ova tema i nema veze sa politikom, već me interesuje vaše mišljenje o tome koje je godišnje doba na slikama današnjeg hapšenja.

link BLIC


Slike:




[ Teratron @ 31.03.2012. 22:12 ] @
Zima?!?
[ cika dacha @ 31.03.2012. 22:31 ] @
bio sam prekljuce u trgovistu pa bre tamo jos zima!
[ ArsenLupen @ 31.03.2012. 22:36 ] @
Ne znam tamo na jugu, ali Frusak procvetao ceo. Ovo lici na neki oktobar, novembar max po kolicini opalog lisca
[ Teratron @ 31.03.2012. 22:40 ] @
Jesen
Zima
Prolece
Leto

Politiicka kampanja je Dzoker a dzoker menja bilo koje godisnje doba
[ cozi @ 31.03.2012. 23:43 ] @
Je l bio ko od vas ikada u sumi? Nema gradskog zelenila/cistoce da odnosi lisce, suma (listopadna) izgleda ovako i u junu, julu i oktobru...
[ since1986BC @ 31.03.2012. 23:58 ] @
Zima bre ljudi. Zar ne vidite da momci imaju kapuljače. ;)
[ plus_minus @ 01.04.2012. 00:04 ] @
A zašto im pozadi lepo ne piše fioke? Što baš uvek mora police?

I zašto koriste naše bivše očekutane JNA puškice?

Ko im je to dozvolio?
[ ventura @ 01.04.2012. 00:37 ] @
Meni više upada u oči činjenica da stalno forsiraju to da su uhapšeni u "centralnoj Srbiji", kao da su ih uhapsili u okolini Kragujevca a ne 200 metara od granice.
[ New Village DC @ 01.04.2012. 03:56 ] @
Pa forsiraju zato sto bi bilo zajebano za objasnjavanje da su usli "na teritoriju Kosova ili Metohije" pa makar i tih 200m. Moraju da se ograde sto se teritorije tice. Mada ce i ovako biti tesko za objasnjavanje sa takozvanom medjunarodnom zajednicom i medijima.


A sto se teme tice, ovako je svuda po listopadnim sumama na planinama kad se sneg otopi. Mnogo lisca, utabanog.

A sto se tice ove glavne teme, sta mislite do koje granice ce ovi Arnauti probijati u Srbiji? Do Nisa, Zapadne Morave?
[ milivoje t @ 01.04.2012. 04:07 ] @
ne znas sta je listopadna suma, ali je vazno da znas da napises a.k.a srce srbije.
ne zna se cije su tekstovi bolji laksativ, vasi ili oni od "nasih".
[ deerbeer @ 01.04.2012. 08:06 ] @
Ovako nesto je kao na Kosmaju ..bio prosle nedelje a i snega ima jos mestimicno ...
[ llux @ 01.04.2012. 09:14 ] @
Svo lisce koje opadne u sumi nestane. Kakve veze ima sto ga niko ne cisti? Kakva glupost. Setam sumom cesto pa znam. Sada nema nikakvog lisca.
[ Devanagari @ 01.04.2012. 10:29 ] @
Citat:
llux: Svo lisce koje opadne u sumi nestane.

Aj ne pametuj. Ovo sto je cozi napisao mogu i ja da potvrdim, godinama sam provodio tri letnja meseca u brdskim predelima obraslim gustim listopadnim sumama. Lisca je na mestima gde sunce ne dopire (ne mislim na onu metaforu! :) ) bilo i do tridesetak centimetara debljine, verovao ti ili ne. Ne ide ono nikuda, nizi slojevi pocrne od vlage i pocnu da se raspadaju ali kako ides ka vrhu lisce izgleda kao da je palo pre nedelju dana, a ne prosle jeseni.

A na ovoj slici izgleda da nema vise od par cm debljine taj sloj.
[ gigamg1 @ 01.04.2012. 11:09 ] @
E pa ovo je nešto sasvim drugo. Fora je u vrsti drveta.
Koliko je moje oko primetilo, lišće je od hrasta a s`obzirom da imam dva hrasta oko kuće koji još uvek na sebi imaju po koji suv list, meni nekako slika deluje ubedljivo jer hrast po nekom njegovom običaju kasnije lista i dosta lišća (40%) se zadrži na njemu (iako je suvo) tokom zime koje eventualno otpadne u proleće.
Kakav sam Horejšio... lolol
[ llux @ 01.04.2012. 11:14 ] @
U svakom slucaju, prilicno je neverovatno. Gomila lisca i na drvecu i po zemlji. Boja svetlozuta a ne tamna, trula.
[ Nabukodonosor @ 01.04.2012. 12:27 ] @
Citat:
ventura: Meni više upada u oči činjenica da stalno forsiraju to da su uhapšeni u "centralnoj Srbiji", kao da su ih uhapsili u okolini Kragujevca a ne 200 metara od granice.


Da, i meni se to upalo u oci odmah. Prepao sam se, mislio sam da su ih nasli negde u Kraljevu. :D Kad ono takoreci u Albaniji! :D
[ New Village DC @ 01.04.2012. 14:07 ] @
Ma da, sad je bitno lisce, ne veruje se Dacicu na rec. A vi posle udjite u vladu saa Cedom, on ce vam biti verodostojniji.


Citat:
Nabukodonosor: Da, i meni se to upalo u oci odmah. Prepao sam se, mislio sam da su ih nasli negde u Kraljevu. :D Kad ono takoreci u Albaniji! :D



Bice tebi "takoreci Albanija" I tamo odakle si, samo se strpi malo...


Evo kako izgleda aleksinacki Sumatovac: https://www.facebook.com/photo...2450&type=1&permPage=1 u Martu,

I daj ljudi manite se lisca, kad ocigledno veze nemate.

Meni je recimo sumnjivo to sto na nasim uniformama nema nasih obelezja?
[ Nabukodonosor @ 02.04.2012. 02:21 ] @
Citat:
Bice tebi "takoreci Albanija" I tamo odakle si, samo se strpi malo...


Ne razumem. Objasni.
[ herzog @ 02.04.2012. 10:33 ] @
Mozda Marjan spika nekim drugim jezikom : http://www.021.rs/Info/Svet/Za...ajbolja-nova-hrvatska-rec.html
Mozda je dobio kakvu nagradu na ovom natjecanju?