[ herzog @ 02.04.2012. 10:56 ] @
odvojene su ekipe moderatora ili sta.
Da li je eventualni ban odvojen (nisi lud za es si , ili slicno)
[ Shadowed @ 02.04.2012. 11:08 ] @
Zato sto se za logovanje koristi cookie a cookie je domain-level pa ti elitemadzone.org ne moze videti cookie koji postavi elitesecurity.org (sto je i logicno, zamisli da ti neki levi sajt vidi cookie od sajta banke ili tako nesto).
[ Horejšio @ 30.04.2012. 21:12 ] @
Jel za ucestvovanje u delu foruma "MadZone" mogu da koristim isti nalog i sifru ili moram da kreiram novi?
Pokusavam da tamo ostavim poruku kad sam ulogovan na www.elitesecurity.org, ali nece...dobijam info da treba da se prijavim. Kad probam sa postojecim nalogom, javlja da ne moze. U cemu je problem?
[ Shadowed @ 30.04.2012. 22:50 ] @
Isti je nalog za oba sajta samo se mora zasebno prijaviti (ulogovati). Koju tacno poruku dobijes kada pokusas?
[ Horejšio @ 30.04.2012. 22:55 ] @
Kad kliknem na slanje poruke, dobijam ovo:
"Nemate dozvolu za pisanje. Proverite da li ste pravilno registrovani i ulogovani."

Kad pokusam da se ulogujem, izbacuje mi ovo:
"Username/password koji ste uneli nisu tačni. Pazite na mala i velika slova i pokušajte ponovo. Pročitajte FAQ za detalje o registraciji i logovanju na forum (videti link u meniju pri vrhu sajta)."
[ Horejšio @ 29.05.2012. 03:55 ] @
Moze li mi neko konacno odgovoriti zasto ne mogu da pisem u delu foruma pod nazivom "MadZone"? I sta treba da uradim kako bih mogao?
[ Shadowed @ 29.05.2012. 11:33 ] @
Probaj da obrises cookie-e. Proveri da li si upisao slovo š, da nisi mahinalno upisao s.
[ zokce @ 08.08.2020. 18:30 ] @
I meni izbacuje:
Username/password koji ste uneli nisu tačni. Pazite na mala i velika slova i pokušajte ponovo. Pročitajte FAQ za detalje o registraciji i logovanju na forum (videti link u meniju pri vrhu sajta).

Uzastopni neuspešni pokušaji logovanja na forum dovešće do privremenog blokiranja pristupa. Ukoliko se to desi, pokušajte da posetite sajt za nekoliko minuta.`

Ne prihvata isti username i password.

Edit: bila je greska u kucanju passord-a, ocigledno tastatura mora da se zameni.