[ boxon23 @ 06.04.2012. 22:53 ] @
Pozdrav svima,
Dva puta mi se ponavlja isti problem u odredjenom vremenskom periodu recimo od oko 6 meseci.
SW 2011 radi savrseno (komp je na win 7 64bit) ali kada pokrenem program otvaranje traje u nedogled.
Prvi put sam formatirao C particiju instalirao win 7 i sve je ok kad odjednom....Problem sa licencom je ocigledan jer se radi o krekovanoj verziji,
da li neko ima resenje........
[ cnc-project @ 07.04.2012. 17:38 ] @
u firewall ubij mogučnost da ti se SW u pozadini spaja na server !

[Ovu poruku je menjao cnc-project dana 08.04.2012. u 09:51 GMT+1]
[ boxon23 @ 08.04.2012. 10:44 ] @
Probacu posto mi je to racunar na poslu ne mogu odmah,pa javljam - jeste imali mozda slican problem?
Nadam se da je to resenje..pozdrav
[ boxon23 @ 19.04.2012. 23:59 ] @
ne pomaze - formatiracu ovih dana komp...na tenane jer mi je to racunar za posao itd...skinuo sam i neki drugi SW2011 pa cu da vidim koji da instaliram...kod ove verzije SP0 je znaci isti problem drugi put...
[ cnc-project @ 20.04.2012. 07:57 ] @
Dal pri otvaranju baca prozorčiće u stilu unespected error , quitting i nemože inicijalizirati Utilities , odnosno to su oni dodaci za inicijalizaciju opcija pri učizavanju ADD-ins , koji imaju krivu putanju pa onda javlja pri stratu i dok ih ne pritisneš na OK neide dalje ?
Ima i problem oko foldera kuda se instalira ...i to nekada tako zeznuto bude da se nemože raditi ugrade na 2012 , čak ni repair ne pomaže .

moja instalacija je na brutalan način , ali radi i ne ruši se (da kucnem glavom u beton)

inače SW downloader je dosadan kao i reklame za ljekove , ubiješ ga u opcijama, ali dok be staviš pravi FW on uvjek prolazi pored ugrađenog ( pa davi pa skida, , pa bloka sistem ... )

Imaš problem kao mnogi , radio normalno, a poslje ni nakon wajpanja diska i novog sistema neče ni instalacija da prođe oK
Ježi ga sad , ima toliko o problemima kod SW da več postaje dosadno o njemu pričati

izgleda da je opcija jedino promjeniti računalo ?!? pa probati pronači na kojem radi ... nažalost