[ RiciSambora @ 12.04.2012. 10:54 ] @
Pozdrav,
kolegi sam napravio GoDaddy nalog i registrovao domen placajuci sa svojom karticam. Sada kada odem na "payment method" tab vidim da je moja kartica tu i dalje aktivna i da sva daljna placanja na go daddy moze vrsiti sa njom jer ima sve potrebne podatke vec unesene. Kada je pokusam otkazati, on mi ispise "Alert! This Payment Method has items associated with it. Please select an account to transfer these resources to. Note: Once these resources are moved you can then deactivate this payment method." i ponudi da izaberem aletrnativni metod placanja. U "korpi" nemam nista poruceno. Iskljucio sam auto renewal. Kada pogledam. Kada odem na "Product Billing" vidim da ima ".COM Domain Name Registration - 1 Year (recurring)
xxxxxxxxxx.COM Recipit # 41681#### 4/12/2013 Off Visa: ##############". Ovo mogu obrisati (tacnije otkazati), medjutim kada kliknem da vidim taj Recipt, on me odvede na ovaj upravo placeni za registraciju domena. Bojim se ako ga otkazem da ce mi otkazati domen.

Znaci samo zelim da skinem svoju karticu sa buducih placanja, a kada mu dodje vrijeme za obnovu domena neka me zovne pa cemo odraditi ponovo. Moze li se to uraditi? I kako?

PS. Slao sam go daddy-ju ticket, ali mi jos ne odgovaraju

Hvala.
[ Dusan Filiferovic @ 13.04.2012. 18:18 ] @
Nece ti otkazati domen, jedino da odes na Cancel domain u domain manageru pa da ti ga otkazu, sacekaj odgovor na tiket.