[ Jagnjeca brigada @ 13.04.2012. 20:12 ] @
Pronađite kupon “Majski Blicko“ svakog dana u „Blicu“! Ako na kuponu imate tri ista simbola, osvojili ste jednu nagradu...

Svako jutro vidim komsiju koji radi na kiosku, pre nego sto iznese novine musterijama (Blic, Press) prvo ih stavi na sijalicu da vidi ima li tri ista simbola ako nema stavi ih za musterije...


Da li vredi nekoga u Srbiji pitati kako je to moguće da postoje takve "nagradne" igre!?
[ deki77 @ 13.04.2012. 21:08 ] @
nikada nisam verovao u te nagrade iz novina.I ne znam nikog ko je nesto sl. osvojio.
[ ki111er @ 13.04.2012. 22:12 ] @
Osvojio moj drugar jedan Hyundai pre par godina msm da je novina bila blic a komsija uzeo Punto od onih likova sto su namestali sms nagradne igre. KOliko se secam samo dva auta u celoj Srbiji nisu otisla kod njih a jedan je njegov ;)))
[ etjen @ 13.04.2012. 23:06 ] @
to u novinama se uvek videlo pod jakim svetlom. Ljudi su ovce, veruju u gluposti. Igre na sreću su još najmanje zlo.
[ Jagnjeca brigada @ 14.04.2012. 08:07 ] @
Mora prestati ambijent laži i prevara, jer to onespokojava ogromnu većinu vrednih i poštenih ljudi, građana Republike Srbije, kojima je oduzeto pravo da se čak i u nagradnim igrama nadaju bilo kojoj, a pogotovo ne nekoj vrednoj nagradi.

Pa što inspektori ne upadnu u Blic pa da vide koja je tu prevara?
[ anakin14 @ 14.04.2012. 08:57 ] @
Citat:
Jagnjeca brigada: Mora prestati ambijent laži i prevara, jer to onespokojava ogromnu većinu vrednih i poštenih ljudi, građana Republike Srbije, kojima je oduzeto pravo da se čak i u nagradnim igrama nadaju bilo kojoj, a pogotovo ne nekoj vrednoj nagradi.

Pa što inspektori ne upadnu u Blic pa da vide koja je tu prevara?


Tebi je prevara to sto se vidi pod svetlom?
Ti mislis da je to blic namerno uradio da bi pomogao prodavcima a prevario jadan narod?

epic
[ etjen @ 14.04.2012. 10:38 ] @
uradili su verovatno iz najobičnije gluposti. S obzirom da vrlo verovatno već unapred znaju ko će pokupiti većinu vrednijih nagrada, nije ih ni briga...
[ bakara @ 14.04.2012. 10:55 ] @
@Jagnjeca brigada

Ja se nadam da ce komsija iz trafike nesto da dobije, pa onda mozes da ga tuzis :)
[ timotic @ 14.04.2012. 17:50 ] @
Moja rodica je prije par godina u BLIC-u osvojila DVD player.

Nikad ga nije dobila, al' su je ubacili na naslovnu stranu, nesto kao:"Studentkinja osvojila DVD player."