[ armin_b @ 15.04.2012. 09:48 ] @
Prije dva dana javio mi se korisnik koji je uredno spojen na Baznu,i ima signal -60,logiran na HOTSPOT,ali nema interneta,CCQ pokazuje da je 100%.
Nakon sto sam otisao do korisnika i provjerio ono osnovno sto bi moglo praviti problem,ponovnog instaliranja WLAN karte kod korisnika,nisam pronasao kvar i jos uvijek je covjek bez interneta.Da napomenem da se na baznoj odvija saobracaj NEOMETANO za sve ostale.Da li neko ima idejju do cega bi moglo da bude.P.S Sumljam da nije na kartici otisao TX,da li je moguce ???
[ mckrsta @ 15.04.2012. 12:15 ] @
ako se loguje na hotspot, nekako mora da posalje zahtev za hotspot... sto znaci da nije otisao tx, proveri sa nekog laptopa njegovo korisnicki nalog, da li bi sa njegovim username i pass izasao na net...

imao sam korisnika kod koga je na svaki minut pucala pppeo konekcija... posle reinstalacije win sve je radilo kako treba...
[ armin_b @ 15.04.2012. 17:46 ] @
...i ja sam mislio da je do sistema kod korisnika,ali izgleda da nije...
Sada sam pokusao njegov stari account na laptopu,takode prode HOTSPOT ali nema interneta.
Nakon brisanja tog acounta i dodjeljivanja NOVOG,internet radi kako na laptopu tako i kod korisnika.
Zbog cega nije htjelo da radi NEZNAM,uglavnom bitno je da je sad sve uredu.Hvala na odgovoru
[ adnan_89 @ 16.04.2012. 14:05 ] @
Mozda si slucajno dodao kakvu IP ili rutu za tog korisnika a nisi svjestan toga :P