[ ApartmaniSrbija @ 16.04.2012. 10:07 ] @
Nekoliko dana mi se pojavljuje plavi ekran na google chrom-u.
Naime, otvorim stranicu www. apartmani -srbija. com i posle par sekundi ekran postane plav (ranije sam bez problema otvarao tu stranicu u istom browseru).
Ako ponovo učitam stranicu, na kratko učita normalno stranicu i pojavi se opet plavi ekran.
Ostale stranice osim početne stranice se otvaraju normalno.
Pokušao sam reinstalirati chrome, ali ništa nije pomoglo.

Hvala na odgovorima


[Ovu poruku je menjao ApartmaniSrbija dana 17.04.2012. u 18:11 GMT+1]
[ Miroslav Cvejić @ 16.04.2012. 19:36 ] @
Prosto je, nemoj ići na tu stranicu.
[ ApartmaniSrbija @ 17.04.2012. 17:09 ] @
Citat:
Miroslav Cvejić: Prosto je, nemoj ići na tu stranicu.


Problem je što je to moja strnica, a ne shvatam u čemu je problem...

Sajt je rađen u drupalu. Sve je normalno funkcionisalo do skoro...
Kad otvorim gorepomenuti url u mozzili ili IE sve je ok. Kad otvorim u chrome-u nakon nekoliko trenutaka se pojavi plavi ekran (ne mislim na blue screen of death).

Ako neko zna ili je imao slično iskustvo neka odgovori, nema potrebe za dislajkovima, jer ne koristim forume ovog tipa za promociju sajta i širenje linkova... u ostalom neka admin ukloni link (ako je moguće).

U prilogu šaljem screen shoot monitora.

Hvala na odgovorima

[ ekof9 @ 19.04.2012. 13:58 ] @
Ako je na drugim browser-ima ok, onda njih koristi, zasto mora chrome?
[ plus_minus @ 19.04.2012. 14:36 ] @
^^

Pa mora i chrome zato što je to njegov sajt koji mu je neko drugi ili on sam pravio.
Šta mu vredi takav sajt ako mu je home page plav a dobar deo korisnika koristi baš chrome?

Ni ja ne volim chrome, što ne znači da ne treba da se koristi ili da postoji uopšte.
To ipak nije Internet Explorer 6... ili NetScape v 1.0

@apartmani

Loše si mapirao privatne i hotelske smeštaje u delu gde ti je istočna srbija. Mrdneš mišem preko negotina a ono ti se zaječar naznači.. i obrnuto..

I ko zna koliko još takvih sitnica ima koje trebaš da prepraviš.. pa kad ih sve pronađeš i doteraš, onda će se i plava boja verovatno izgubiti.