[ forrest_gump86 @ 17.04.2012. 17:54 ] @
Nisam znala gde da smestim ovu temu, pa ako treba negde drugde da bude vi je premestite.
Apsolvent sam na VISER-u (Visoka skola elektrotehnike i racunarstva), ostala su 3 potpuno neinspirativna ispita za kraj i jedan od njih je, kako i naslov kaze - softversko inzenjerstvo.
Knjigu nemamo, samo predavanja (.ppt format). Nasla sam na internetu ponesto sto bi moglo delimicno da pomogne da se spremi ispit, ali ne bas do kraja. Ono sto je najteze od svega - sve me to apsolutno ne interesuje, a moram da polozim ispit. Spremna sam i da platim nekome da mi pomogne da nekako spremim ispit, ali - nemam kome. Ne poznajem apsolutno nikoga iz Loznice ko bi mogao da mi pomogne oko SI.
Ako ima nekoga na forumu ko moze da pomogne, ili ko poznaje nekoga ko moze da pomogne ili prosto da da neki savet kako da savladam ovu tesku muku koju imam, molim nek se javi. Ako neko misli da moze da pomogne i preko skype-a (recimo nije iz Loznice, a zna UML) nek se javi na PP... Samo da jednom vise zavrsim sa ispitom...

Pozdrav svim dobrim ljudima koji vole da pomognu i hvala unapred!
[ Brodoplovac @ 17.04.2012. 18:23 ] @
http://www.amazon.com/s/ref=nb...-keywords=software+engineering