[ nedan.ns @ 19.04.2012. 15:06 ] @
Stampac hp 1510 all-in-one mi ne prepoznaje samo crni kertridz (oznaka 336) nakon punjenja. Gledao sam dosta po netu i nigde ne mogu da nadjem nacin da resetujem stampac ili kertridz sa ovom mojim oznakom. Radio je najnormalnije dok ga nisam dopunio (nije bio skroz prazan). Ne razumem uopste u cemu je problem, jer sam pogledao vise uputstava kako bi ga dopunio, nije doslo ni do razlivanja boje, otisak je savrsen. Da li se neko susretao sa slicnim problemom ili mozda zna nacin kako bi mogao da mi pomogne? hvala
[ crowder @ 25.04.2012. 14:54 ] @
Probaj da očistiš elektroniku na kertridžu,alkoholom.Ako i posle toga
ga ne prepoznaje,nema druge nego novi kertridž.
[ nedan.ns @ 25.04.2012. 16:19 ] @
Probao sam, ali nista od toga. Mada uspeo sam da resim problem, uz pomoc ujaka :) nasao je reset na portugalskom, tako da prosledjujem ovde, pa ko zna, mozda nekom pomogne kao sto je meni.

Reset: Mantenha pressionado o Botão Cancelar + Tipo de Papel (Papel Comum), desconecte o cabo de energia com os botões ainda pressionados, conecte o cabo e solte os botões quando o equipamento acender os leds do painel.
Teste físico: Com a impressora ligada e com papel na bandeja, pressione: "Cancelar + Cópia colorida" e a página de autoteste será impressa.

Dao sam drugarici da to lepo prevede, tako da cu to postaviti u medjuvremenu. Doduse posao je kako tako odradio translate.google.
[ nslemi @ 27.04.2014. 22:34 ] @
Imam problem sa HP 1510 all in one. Kad god upalim kompijuter moram ponovo da ga instaliram jer ga ne prepoznaje. Jel imao neko ovakav problem i dali zna kako da ga resim. Imam windovs7 . Unapred hvala