[ DjMladenJanjusevic @ 21.04.2012. 17:47 ] @
Kupio sam konig electronic 3d usb controller 5.1 slika ispod



Radila je savrseno na laptopu Asus Inspire ali sam ga zameni sa Dell Vostro 1440 i sada odjednom nece da instalira drajvere. Prikazuje gresku kao na slici ispod.



Znaci da sumiramo: Pre je radila sada odjednom na drugom laptopu ne radi....u cemu moze biti problem moze li neko da mi pomogne ili da odgovor???
P.S. Imam legalan windows 7 a i usb kartica je kompaktibilna sa svim windows sistemima kao i da podrzava Plug and Play tako da nema instalacio Cd ili slicno.
[ Seyokiller @ 29.04.2012. 19:49 ] @
Pa vidis li na slici da ti je problem Bluetooth driver ?
[ DjMladenJanjusevic @ 08.05.2012. 13:24 ] @
Pa kakve veze to ima sa blutut drajverom??? to mi izbacuje kada usb zvucnu povezem na racunar...
Inace blutut mi radi savrseno na laptopu....
[ cyBerManIA @ 08.05.2012. 15:50 ] @
Nije to 5.1 zvucna kartica (6 kanala) vec je obicna 2.0 (2 kanala) tj stereo. Instalira se DSP koji malo upakuje ta 6 kanala u 2, i to mu dodje kao virtual 5.1 ch, wow.
Obrisi drivere iz device managera i probaj ponovo. Probaj i autoupdate na istom mestu, ukoliko prva solucija zakaze ili potrazi neke drajvere na netu, posto je adapter bas star.
Ima neki konflikt sa BT adapterom, pa probaj da ugasis BT i probas tad, a zatim ces lako da ga ponovo aktiviras i vidis da li i dalje postoji taj problem.
[ DjMladenJanjusevic @ 01.06.2012. 14:12 ] @
Hvala ali nista ne radi... :D Kupujem sada Traktor audio 2 ;)