[ braneso @ 27.04.2012. 18:09 ] @
U ranijim verzijama Pro Engineer-a sam koristio komandu "Evaluate" koja se nalazila u padajućem meniju INSERT>Model Datum>Evaluate. Naravno, u opcijama pre toga je moralo biti uključeno "allow_anatomic_features". Sad sam instalirao Creo 1 Parametric da bih ga malo testirao i nikako da pronađem komandu. Ima li nekoga ko radi u CreO 1 ? Pozdrav.
[ labicko1 @ 27.04.2012. 21:59 ] @
pogresan forum ali nema administratora da ovo prebaci
[ braneso @ 27.04.2012. 22:20 ] @
Citat:
labicko1: pogresan forum ali nema administratora da ovo prebaci


Zašto pogršan? Pa tu je 3d modelovanje...Postoje pitanja iz raznih programa za 3d modelovanje u Solid Works-u, Pro E, Maya pa za manufacturing MasterCam-u... U Creo Parametic-u se takođe 3d modeluje... Pusti administratora da radi svoj posao ako već ne možeš da pomogneš...
[ labicko1 @ 28.04.2012. 10:30 ] @
neverovatno kako ljude mrzi da citaju " TOP: otvoren je CAD/CAM podforum "
to sto je neko ko ti bez da procita sta gde kako dosao i postavio temu ovde u vezi CAD programa pokazuje nesto drugo.
Ovaj deo foruma vec dugo dugo godina nema administratora tako da nema ko da prebaci tvoju temu, ja ti dao savet da ako hoces pomoc tamo postavis a ti se poneo ko ... iako si ti pogresio.
[ braneso @ 28.04.2012. 20:47 ] @
...Video sam ja taj podforum, ali takođe sam video da ima i ovde sličnih tema... Ništa lično,... ako si hteo da pomogneš onda hvala ("zvučalo" mi je malo drugačije)... Inače našao sam komandu. Pozdrav
[ enigma78 @ 02.05.2012. 07:05 ] @
Kao što je kolega rekao na pogrešnom si forumu, imaš CAD/CAM podforum, namjenjen za programe iz te oblasti, u koje i Creo spada... pa ako je tebi teško "ući" tamo zašto bi se neko trudio da ti pomaže "ovdje"... očigledno ne shvataš poentu postojanja ni foruma 3D Modelovanje ni CAD/CAM podforuma!

Lijep pozdrav!
[ braneso @ 02.05.2012. 23:00 ] @
Citat:
enigma78: Kao što je kolega rekao na pogrešnom si forumu, imaš CAD/CAM podforum, namjenjen za programe iz te oblasti, u koje i Creo spada... pa ako je tebi teško "ući" tamo zašto bi se neko trudio da ti pomaže "ovdje"... očigledno ne shvataš poentu postojanja ni foruma 3D Modelovanje ni CAD/CAM podforuma!

Lijep pozdrav!


...hmmm Boro ti si od onih koji bira teme za svađanje i vređajne, ali neću se svađati... Gore u prethodnim postovima je sve rečeno, tema je zatvorena,...a tvoj naknadni glas razuma mi je stvarno bio neophodan... "Lep Pozdrav" i tebi.

P.S. Neću ti više odgovarati na tvoja vređanja jer znam da goriš od želje da nekog uvrediš.
[ enigma78 @ 03.05.2012. 18:35 ] @
Citat:
braneso: ...hmmm Boro ti si od onih koji bira teme za svađanje i vređajne, ali neću se svađati... Gore u prethodnim postovima je sve rečeno, tema je zatvorena,...a tvoj naknadni glas razuma mi je stvarno bio neophodan... "Lep Pozdrav" i tebi.

P.S. Neću ti više odgovarati na tvoja vređanja jer znam da goriš od želje da nekog uvrediš.


Tvoj post samo potvrđuje ono što sam već rekao: "... očigledno ne shvataš poentu postojanja ni foruma 3D Modelovanje ni CAD/CAM podforuma..."

Lijep pozdrav!
[ NePitajteMene @ 07.05.2012. 09:28 ] @
Citat:
braneso: U ranijim verzijama Pro Engineer-a sam koristio komandu "Evaluate" koja se nalazila u padajućem meniju INSERT>Model Datum>Evaluate. Naravno, u opcijama pre toga je moralo biti uključeno "allow_anatomic_features". Sad sam instalirao Creo 1 Parametric da bih ga malo testirao i nikako da pronađem komandu. Ima li nekoga ko radi u CreO 1 ? Pozdrav.


Gore desno u prozoru Crea 1.0 imas "Search" polje

Ako si ukljucio allow_"anatomic_features" u config.pro-u, kucaj u Search polje "Evaluate" i dobices komandu
Mozes da je izvuces i na Toolbar-ove Crea sa Tools->Options podesavanjima iz menija Files ( ribon fazon-kao kad podesavas opcije Worda ili Excela)

Poz
[ braneso @ 07.05.2012. 19:46 ] @
Citat:
NePitajteMene: Gore desno u prozoru Crea 1.0 imas "Search" polje

Ako si ukljucio allow_"anatomic_features" u config.pro-u, kucaj u Search polje "Evaluate" i dobices komandu
Mozes da je izvuces i na Toolbar-ove Crea sa Tools->Options podesavanjima iz menija Files ( ribon fazon-kao kad podesavas opcije Worda ili Excela)

Poz


Da, da našao sam i izvukao je na toolbar...Hvala kolega. Pozdrav.