[ webjunior @ 02.05.2012. 19:42 ] @
Koliko bi kostala kartica (elektronika) za ovaj aparat?



ne znam da li treba cela kartica da se menja, ali recimo da treba?? Nece da mi ukljucuje sklopka, ne dolazi struja do nje iz kartice?
[ Darko_zed @ 02.05.2012. 20:19 ] @
Cena zavisi od opcija koje želiš da imaš mada je u proseku oko 35eur. Uni kartica .Postoji opcija servisa
već postojeće da ne kupuješ .Pozdrav
[ webjunior @ 03.05.2012. 12:17 ] @
dobro i koliko ovako vredi aparat?, bez boce. sredjeno je kuciste, ofarbano, sve drugo je ok, dolazio jedan majstor i dao svoju ponudu, koliko ti mislis da vredi ovaj aparat? On mi je ponudio 170E
[ Darko_zed @ 03.05.2012. 18:03 ] @
Kuciste mi nista ne znaci mada i nije nesto sredjeno da kazem iskreno , cenu odredjuju druge stvari koje se nalaze unutra samog aparata , trafo , grec , mehanizam jer su to najskupllje stvari na njemu pa ako je to u losem stanju i nece dugo trajati onda mu cena i nije bas velika .Realna cena dobro odrzavanog aparata za snagu od 160A (ali pravu ) je oko 200 eur.
Recimo moji su novi 330 eur sa dve godine garancije ali sa pravom snagom 160A .Pozdrav
[ webjunior @ 03.05.2012. 18:39 ] @
Za snagu garantujem, varim na 4. lim od 1mm do 2mm a ima 7 podela. Znas kako lepo zuji, przi var. Mnogo mi je bolji od ovog drugog sto imam iskrin, izgleda da su na njemu riknule diode... Ovaj mi je bas extra, ali eto, nije radio dve godine i ja pocnem da ga sredjujem, i tek posle ga isprobam, radio je par dana, pa sam s njim vario, medjutim, pocela sklopka da tandrce, ukljuci, iskljuci, sama od sebe, zasmrde nesto i kraj...Tako da to je to, hvala na odgovoru.