[ maked @ 03.05.2012. 08:38 ] @
u ovaj telefon uneta je pogresna sifra vise puta pa je zablokirao tj zakljucao se.mogu li ga sam otkljucati ili mora u servis na flesovanje?brat se igrao zaboravio sifru i pokusavao dok mu je telefon dozvoljavao i sad je gotovo.ne prihvata ni kombinaciju sakorisnickim imenomtj ispise da lozinka nije u redu.ima li pomoci ili servis?hvala unapred
[ BVC-Project @ 03.05.2012. 14:32 ] @
Ima riješenja i bez servisa i flešanja.Držati tipke Volume Up + Home + Search i dok držiš te tipke stisnuti i držati 5 sec. tipku za paljenje.Moraš ih sve zajedno držati dok ti se ne pojavi znak Androida i postupak kasnije ide sam.Kod ovog procesa,sve podatke ćeš izgubiti iz memorije telefona.
BR.
[ maked @ 04.05.2012. 21:06 ] @
kazi mi molim te ako si probao koliko vremena treba da se resetuje?jednom sam probao i 3 sata dok je trajala baterija nista se nije desilo.napunio sam bateriju izvadio obe kartice i probao ponovo.ispisuje download mode i svetli ekran i to je sve.ne znam da li tako treba i koliko traje? unapred hvala
[ dragan.djokic @ 05.05.2012. 06:40 ] @
Stiskas pogresne tastere, Vol- + Camera + Power i telefon ulazi u Download mod.

Treba da stiskas Vol+ + Search + Home
Telefon treba da je ukljucen, bez sim kartice unutra, tastere drzis zajedno stisnute 5 sekundi, duze nema potrebe, ako nece za 5 sekundi onda niti nece da se resetuje pa probaj ponovo

Vol+ je sa leve strane gornji taster
Search je sa desne strane gornji taster
Home je srednji taster sa prednje strane telefona
[ maked @ 05.05.2012. 18:24 ] @
uspeo sam da otkljucam telefon.verovatno nisam drzao prave tastere pa nisam uspevao.na srecu nije obrisao bas sve iz telefona.hvala svima na pomoci
[ ivanr99 @ 04.10.2012. 16:34 ] @
Koja si dugmad drzao reci molim te