[ cnc-project @ 06.05.2012. 11:50 ] @
Slučajno sam pronašao ovaj software (Magnituov *) , jedan CD ovisno o verziji 32 ili 64 bita

SpaceClaim

Dal netko radi s njime ?

Meni je poprilično simpatičan...

Kao Solid Edge-SW mix , ima CAM ,Flow ima dosta toga , a malen i jako ljep uredan interface

Čita Caty partove direktno

Ako tko ima vremena da se malo poigra i napiše koju recenziju , ukoliko ne stignem jer imam gužvu ovih dana

[ cnc-project @ 07.05.2012. 19:30 ] @
ako nekome trena pojašnjenje kako instalirati na win7 x64 jer nije nimalo lako vidi ovdje ima malo niže objašnjeno
[ cirko @ 07.05.2012. 21:23 ] @
CNC
Kako ti izgleda softver
Ti si stari vuk mozes odmah da ocenis
Pozdrav
[ cnc-project @ 08.05.2012. 06:07 ] @
da trebam licencirani soft ovo bi bila dobra opcija

učitava i snima sve formate, posebno je zgodno za CATY od v17 do v21 podržava snimanje

inače korisnici i kažu da je čista kopija SW , ali čak i ljepše uređen interface , nekako preglednije ikone žarkijih boja

dobar je ovo soft vredi malo poigrati se pa neka stoji ako bude potrebe

inače ima jednu odličnu stvar, a to su kada se označi površina dodaje točkice po njoj , to je odlično u praksi jer ono mjenjanje boje u caty kao primjer zna nekada davati ne baš dobru vidljivost označenosti

i odlično je kada se model prereže radi "šrafure" po presjeku
prilikom modeliranja ima kao solid edge mogučnosti da se klikom rastežu površine što iskreno meni nije leglo, ali evo jedan o zanimljivih novih tehnologija
tko ima vremena neka se malo poigra

jedna mana ovako na brzaka je kontra okrenuto okretanje po x osi ,a nisam vidio d aima da se okrene u opcijama (gore ljevo na znak se stisne i dobije se dodatni izbor)

drawing nisam probao jer meni opče 2D ne koristi ničemu ,ali vjerujem d aje sve to ista pašta kao i SW

evo ukratko, dobar soft , ima dosta korisnika
[ cirko @ 14.05.2012. 21:38 ] @
CNC
Kakav je za instalaciju da li je komplikovan
ili je lak za instaliranje
Poz za CNC