[ NemuskenyA @ 21.05.2012. 20:19 ] @
Interesuje me šta vi mislite šta se može otvoriti sa ovom sumom? Neka radnjica nešto? Aj da čujem šta vi mislite...
[ Shadowed @ 21.05.2012. 22:28 ] @
Banku.
[ plus_minus @ 21.05.2012. 23:41 ] @
Menjačnicu, bolje.
[ gigamg1 @ 21.05.2012. 23:48 ] @
Ladno pivo
[ gilopile @ 21.05.2012. 23:55 ] @
Poslasticaru ili neki mali ducancic, ma uvek imaju posla, koliko god da ih ima u blizini.

Ili singliras na Juventus i Bog da te vidi:)
[ Boris Tadić @ 23.05.2012. 22:24 ] @
Specijalizovanu prodavnicu za preprodaju koještarija dok ne skupiš bar 10.000, a dotle ćeš već detaljno naučiti gde i kako da se orijentišeš dalje, jer danas ni trafiku bez 10k ne možeš da pokreneš 100% legalno.
[ NaciTwo @ 10.06.2012. 08:16 ] @
Citat:
gilopile: Poslasticaru ili neki mali ducancic, ma uvek imaju posla, koliko god da ih ima u blizini.

Ili singliras na Juventus i Bog da te vidi:)



looooooools
[ MilanMilan @ 23.06.2012. 16:20 ] @
Pre par dana u Karfuru (na Azurnoj obali, bitno pomenuti) prodavacica nije htela da nas pusti da odemo dok nije nasla 8 centi da nam vrati kusur, iako smo mi insistirali da nije bitno, posto smo zurili. Pre par meseci, u Engleskoj, slicna prica - svaki peni mora da se vrati, svaki je bitan. U Srbiji, covek koji hoce 3000e da ulozi u nesto biva izvrgnut podsmehu.. valjda zato sto svi imaju milione, za razliku od ovih ovamo, pa niko nece da se za***ava sa sicom?
[ cika dacha @ 23.06.2012. 19:59 ] @
njima je stalo da ti vrate kusur je smatraju to ne zaradjenim novcem pa kao privlaci negativnu energiju!
[ Milos Dedijer @ 25.06.2012. 11:49 ] @
U pravu su ovi magarci sto te ismevaju, sa tom sumom tesko da ces nesto uspeti da uradis u Beogradu. Dok je to recimo u Kragujevcu/Nisu/Cacku/... sasvim dovoljno da otvoris radnju, trafiku, fast food ili bilo sta od tih sitnijih trgovinskih/zanatskih/ugostiteljskih radnji. I pre nego sto bilo sta pokrenes sedi sa nekim ko se bavi time i kupi savete.

I ne slusaj ljude iz IT-a, oni ne zive u Srbiji u kojoj zivi prosecan gradjanin.
[ ChanMaster @ 25.06.2012. 14:12 ] @
Ja bi ti rekao brzu hranu sa dodatnim grickalicama sokicima sladoledom i zvakicama, to uvek ide...

Mada ni one Americke krofnice (ili kako se vec zovu) nisu za bacanje...

Kokice - posao snova!

[ Miroslav Cvejić @ 25.06.2012. 22:29 ] @
Uloži pare u posao koji umeš da radiš.
[ ulysses94 @ 27.06.2012. 23:24 ] @
Ulozi u obrazovanje, nema da omanes.
[ labicko1 @ 29.06.2012. 16:01 ] @
Citat:
ulysses94: Ulozi u obrazovanje, nema da omanes. :)


ovo je najbolji savet koji sam video ovde i na slcinijim temama. Suma od 3000-10000 evra nije nesto od cega mozes da zapocesnes bilo kakav posao u Srbiji. Tolko ce te samo drzava odrasti kroz razne takse. Ako probas da nesto da izvozis racunaj na to da ces placati i porez na izvoz, ovo nije zvanicno, ali se placa isto poreskoj samo ide u desni dzep. U Srbiji je skoro nemoguce poslovati legalno, kako god budes krenuo udarices na mito, korupciju i stranke (u izvesnom gradu su celnici iz opstine pred izbore zvali redom firme i pretili da ce ih pozatvarati ako ne daju nesto za stranku). Tako da ti je najpametnije da te pare ulozis u obrazovanje, steknes nekakvo znanje i palis odavde.
[ celio25 @ 31.10.2012. 10:07 ] @
A treba se od neceg ziveti dok traje to obrazovanje..ko nema od koga da dobije 500 din za cigare,burek i bus plus..tesko ce da se obrazuje gladan i zedan..Naravno da je ulaganje u obrazovanje najbolja stvar i treba bezati odavde glavom bez obzira..ali nisu svi u mogucnosti da sebi to priuste pa gledaju da nesto bar pocnu svoje,a uz to tek moze da se i o obrazovanju misli...tuzno ali istinito..
[ ChanMaster @ 31.10.2012. 20:16 ] @
Bas sam se slatko nasmejao sam sebi, naime citao komentare i nisam gledao koliko je tema stara.
Naidjem na ovaj bez gledanja ko pise:

Citat:
ChanMaster: Ja bi ti rekao brzu hranu sa dodatnim grickalicama sokicima sladoledom i zvakicama, to uvek ide...

Mada ni one Americke krofnice (ili kako se vec zovu) nisu za bacanje...

Kokice - posao snova!


i pomislim evo ovaj ko da je mene pitao sta da mu predlozi,( posto sam u vreme studiranja radio na prodaji kokica za jednog tipa u Zr na procenat, i bilo je dobro i njemu i meni. Da napomenem da mu je to bio pocetni posao i da je on danas jedan od zescih biznismena (preko Pizzerije nakon par godina i par trafika) ... Koleginice su iz studentskog doma su takodje radile na prodaji brze hrane i takodje super prolazile samo sa baksisem itd itd... Provereno dobar posao...)


Na kraju hteo da citiram ponudjeni tekst i vidim da sam mu ja to ispisao :-)))))


Ocemo li dobiti odgovor jel pokretac teme nesto napravio s tim novcem?

[ ghost2k3 @ 06.11.2012. 14:59 ] @
Plastenik.