[ trader6 @ 29.05.2012. 18:16 ] @
Presao sam nedavno na pripejd pa me zanima kada ce mi biti aktivirane promocije ako neko zna
[ nidza_nis @ 29.05.2012. 22:32 ] @
Pitanje:

Zelim da raskinem ugovor na postpaidu (u kojem sam samo mesec i po dana nakon prelaska iz KT) - tacno na datum kada mi ugovor isti istice - 3.6.2012.
Razmisljam kako je najbolje, kako me slucajno ne bi nesto zezali.

- Pretpostavljam da je najsigurnije da odem na dan isteka ugovorne obaveze i zahtevam raskid, uz vracanje SIM kartice i PIN i PUK kodova. To se definitivno raskida na taj dan, i nema vise tarifiranja. Mogu da potrosim sav free saobracaj iz MIX tarife, a obracunace mi samo 3 dana juna. Jel tako?
- Mogu da trazim prelaz na pripaid. Isto to radim tog trenutka. Sigurno se raskida na taj dan.
- Mogu kod drugog operatera pre 14h da trazim prenos broja na datum isteka ugovora. To mi nije sigurno jer me mogu zezati, da nedaju broj i sl. Tu se 100% NE RASKIDA ugovor na taj datum, vec moze da se otegne. Jel da? U ovom slucaju ne bacam broj u djubre, niti kome dajem dodatne pare da zadrzim broj, al rizikujem da mi idu dani pretplate (vrlo velike - MIX3500).

Moze neciji komentar kako je prosao sa raskidom ugovora na neodredjeno sa prenosom broja u drugu mrezu? (jer datumom isteka onog sa Ug.obavezom on postaje ugovor na neodredjeno)
[ mp3mp3Opet @ 09.06.2012. 15:46 ] @
Citat:
trader6: Presao sam nedavno na pripejd pa me zanima kada ce mi biti aktivirane promocije ako neko zna


Koja mreža ?


Za mts do 15-ak dana. Vip i Telenor odmah.
[ ekof9 @ 09.06.2012. 16:40 ] @
^ Pa na MTS pdf-u smo.:)
[ ironman @ 09.06.2012. 19:48 ] @
Zar može da s raskine bez plaćanja penala--nadoknada za mesečna održavanja koliko je preostalo do isteka ugovoa, ako je potpisan ugovor?
[ ekof9 @ 09.06.2012. 19:55 ] @
Naravno da ne moze bez posledica.
[ ironman @ 10.06.2012. 07:29 ] @
Aha, znači fora sa podizanjem depozita iz KT, je prelazak na postpaid kojih mesec dana pre isteka ugovora i potom raskid!