[ ninoslavii @ 03.06.2012. 10:31 ] @
e ovako.....Posle nestanka struje komp vise nece da se upali...kao da nije ukljucen u struju...svaki 10-ti pokusaj kuler se okrene za cetvrtinu kruga i to je to...posto sam vadio sve i ponovo vracao...primetio sam nesto...tojest kada izvadim ono napajanje koje ide pored procesora i ukljucim komp, kuleri rade ali bes procesora mi nevredi nista...probo sam i drugo napajanje i nista se nije promenilo...probao sam i druge 2 maticne ploce za koje nisam siguran dali ra de ali pokazivao je iste simptome...Sta mislite da bi moglo da bude...? Hvala unapred.
[ Binary Mind @ 03.06.2012. 14:22 ] @
O kom se procesoru i ploci radi? Mogao bi da navedes i ostale komponente. To su neki osnovni podaci bez kojih ne vredi dalje diskutovati.
[ ninoslavii @ 04.06.2012. 11:32 ] @
Maticna je Gigabyte GA-P31-DS3L ; procesor intel pentium E2160 dual core 1.8GHz....2GB rama, graficka NVIDIA GeForce 8500
[ Binary Mind @ 04.06.2012. 15:26 ] @
Probaj procesor na provereno ispravnoj kompatibilnoj ploci. Moderni procesori kao taj Intel Pentium E2160 mnogo, mnogo redje crkavaju nego maticne ploce. Proveri i RAM i graficku. I zbog njih moze da se desi da ploca nece da se budi.