[ talicni67 @ 03.06.2012. 16:09 ] @
Hocu prijatelju da pomognem oko kreiranja sajta pa sam hteo da zamolim za pomoc oko saveta gde da napravim nalog za free hosting,i zna li neko za program sa kojim bih napravio sajt i vec polu-gotovim templateovima koje bih malo doradio i posle uplodovao sa filezilla na net?

[ prolecedolece @ 04.06.2012. 10:35 ] @
Moj ti je savet da ipak uzmes neki hosting paket bez da se mucite sa free hostingom. Sada imas toliko jeftin hosting da je totalno bespotrebno da trazis neki besplatan.
[ talicni67 @ 04.06.2012. 21:55 ] @
Da li oni mogu da mi uploaduju vec gotov sajt koji sam ja pripremio,ili to moram ja uraditi i znas li mozda kako se krecu cene hostinga na godisnjem nivou posto nisma ja onaj koji to placa?
[ cyBerManIA @ 05.06.2012. 03:46 ] @
Evo ti je lista besplatnih hosting provajdera. Tema je stara pa zato gledaj zadnje nekoliko strane.
Na pojedinim free hostovima (tipa 000webhost.com i drugi) imas i one-click-buildere i instalere.
[ Lighttwen @ 24.07.2012. 12:24 ] @
Citat:
talicni67:
Hocu prijatelju da pomognem oko kreiranja sajta pa sam hteo da zamolim za pomoc oko saveta gde da napravim nalog za free hosting,i zna li neko za program sa kojim bih napravio sajt i vec polu-gotovim templateovima koje bih malo doradio i posle uplodovao sa filezilla na net?


Slažem se sa Ivanom, ne vidim razlog korišćenja besplatnih hosting provajdera kad fenomenalan hosting možeš naći već od 500 dinara godišnje...