[ Fisi @ 05.06.2012. 14:48 ] @
Pozdrav ljudi, izvinjavam se ako je vec bilo na forumu, pokusao sam da nadjem bez uspeha, ima previse strana!
Prebacio sam S2 sa Gingerbread (koji je radio savrseno) na ICS , preko zvanicnog update na telefonu! U ovih mesec dana koliko koristim ICS dva puta mi se desilo , da preko noci se telefon ugasi i prikaze kako je baterija prazna! Pri paljenu telefona prikazuje 7% i baterija sama pocinje da se puni...
Telefon je ostavljen na 52% i onda kao da se baterija resetuje...ne kapitam? Nikad nije bio JB i slicno! JEl zna neko u cemu je problem? Ne deluje kao da neka aplikacija radi u pozadini pa mi curi bateriju!
Buni me ovaj crta crna koja lici na neki problem baterije..kao da krahira?


[ Ell Diablo @ 05.06.2012. 15:24 ] @
Legendo :)
To ti je sve od stock roma, rutuj, stavi Neat rom i vozi :)

[Ovu poruku je menjao Ell Diablo dana 05.06.2012. u 16:55 GMT+1]
[ DjMladenJanjusevic @ 05.06.2012. 22:56 ] @
Ako ti je legalan nemoj ga rootovati ni slucajno! Zbog gluposti da izgubis licencu.. bolje potrazi drugo resenje :)
Zao mi je sto ne mogu vise da ti pomognem :(
[ Fisi @ 05.06.2012. 23:17 ] @
@ El diablo, ziv bio, hvala!
@DjMladen , mislis na garanciju? jeste legalan, kupljen u telenoru, ali koliko znam, ne gubi se garancija prilikom ruta!
[ peca89bg @ 05.06.2012. 23:26 ] @
Citat:
Fisi:
@DjMladen , mislis na garanciju? jeste legalan, kupljen u telenoru, ali koliko znam, ne gubi se garancija prilikom ruta!


Gubi se garancija! Mozda mogu da ti progledaju kroz prste za skidanje sa mreze ali za root nece!
[ Zoran Milovanovic @ 05.06.2012. 23:58 ] @
Uvek mozes da ga unroot, pre nego sto ga odneses u servis. Ukoliko nije nacisto riknuo, ma da ako je nacisto riknuo (ne moze da se ukljuci ili neki slozeniji kvar), nece nikada ni saznati da li je bio rootovan ili ne.
[ Tyler Durden @ 06.06.2012. 08:06 ] @
Butuj telefon u recovery mod i pobrisi sav cache i data particiju.
Imaj na umu da ce ti se pobrisati svi kontakti i aplikacije koje imas instalirane, ali napravi bekap i nemas frke.